BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: środa, 20 marca 2019 r. 79 dzień roku         imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Edukacja, szkolnictwo


Gabinet logopedyczny logo-art Maciej Kloc
Diagnoza i terapia logopedyczna dzieci i dorosłych

więcej >>
Wejść: 3356


Gbcom Sp.zo.o
Nasza działalność w branży IT rozpoczęła się już w 1997 roku.Obecna forma spółki pod nazwą GBcom została założona w 2005 roku.Główną działalnością firmy jest doradztwo,dostawy i usługi dla firm.

więcej >>
Wejść: 1726


getRESULT
Innowacyjna firma szkoleniowa oferująca szeroką gamę porad z zakresu sprzedaży, efektywności osobistej, oraz zarządzania.

więcej >>
Wejść: 1421


GLOBUS Instytut Języków Obcych
Instytut Języków Obcych GLOBUS to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa działająca na terenie Wrocławia.

więcej >>
Wejść: 1623


Grupa Doradczo-Szkoleniowa FALCO
Naszą misją jest wspieranie sukcesu organizacji poprzez doskonalenie umiejętności jej pracowników i dostarczanie sprawdzonych, skutecznych rozwiązań.

więcej >>
Wejść: 2197


Grupa RATMED SC
Kursy pierwszej pomocy, zabezpieczenie medyczne imprez, organizacja imprez firmowych

więcej >>
Wejść: 1512


Grupa TROP
Prowadzimy coachingi i szkolenia. Realizujemy kompleksowe projekty łączące usługi audytowe, szkoleniowe i doradcze. Współpracując z organizacjami kierujemy się nie tylko zdiagnozowanymi słabymi stronami, lecz przede wszystkim potencjałem i przewidywanymi przyszłymi potrzebami klienta.

więcej >>
Wejść: 1823


IDEAL
Szkolenia BHP, kurs kierowników i wychowawców kolonii kurs pilota wycieczek. Zapraszamy na www.ideal.edu.pl

więcej >>
Wejść: 2892


Ideos
Coaching menadżerski, Life Coaching, szkolenia, treningi, doradztwo

więcej >>
Wejść: 3087


InfoTraining
InfoTraining organizuje specjalistyczne szkolenia i konsultacje na różnym poziomie zaawansowania obejmujące szeroką tematykę z różnych obszarów IT.

więcej >>
Wejść: 1849


INSPIRE Centrum Rozwoju Umiejętności
Firma szkoleniowa, zatrudniająca trenerów z minimum 11 letnim doświadczeniem. Realizujemy szkolenia w formie warsztatowej, co pozwala naszym Klientom natychmiast po treningu wdrożyć zdobytą wiedzę w codziennej pracy.

więcej >>
Wejść: 1571


Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
Studia podyplomowe "Zarządzanie Projektami" Politechniki Warszawskiej mają za zadanie dostarczenie słuchaczom nowoczesnej i wszechstronnej wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

więcej >>
Wejść: 1466


Instytut Gospodarki Nieruchomościami
INSTYTUT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI powstał z inicjatywy organizacji pozarządowych oraz wyższych uczelni związanych z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska oraz szeroko rozumianą polityką energetyczną. W ramach Instytutu współpracują organizacje pozarządowe, wyższe uczelnie, Izby i Federacje zawodowe, a także licencjonowani zarządcy nieruchomości, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcy majątkowi, architekci, urbaniści, syndycy masy upadłościowej, komornicy, specjaliści z zakresu prawa zamówień publicznych, audytorzy energetyczni, kosztorysanci i inne grupy zawodowe związane z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska i energetyką. Wiedza praktyczna jaką posiadamy pozwala nam skutecznie konkurować na trudnym i wymagającym rynku szkoleniowym i komercyjnym.

więcej >>
Wejść: 1585


INSTYTUT STOSOWANIA PRAWA
Instytut Stosowania Prawa zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z zakresu prawa dla przedsiębiorstw i administracji publicznej na terenie całego kraju. Projekty edukacyjne realizujemy w formie szkoleń otwartych oraz in company (wewnątrz przedsiębiorstwa) dla klientów korporacyjnych i instytucji publicznych, które są realizowane według indywidualnych kryteriów programowych, uwzględniających potrzeby szkoleniowe firmy i jej specyfikę.

więcej >>
Wejść: 1785


JaJunior
JaJunior.pl ułatwia naliczanie opłat w przedszkolu oraz zarządzanie przedszkolem. System CMS dla przedszkoli uproszcza zarządzanie treścią, galerią zdjęć oraz wszelkimi informacjami na stronie www przedszkola.

więcej >>
Wejść: 2406


Job Safety Ośrodek Szkoleniowy
Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, HACCP czy ratownictwem, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem.

więcej >>
Wejść: 2937


JUNIOR FOOTBALL
JUNIOR FOOTBALL to najlepsza w Zagłębiu szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-8 lat bazująca na najlepszych rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych.

więcej >>
Wejść: 2594


Junique Szkolenia Językowe, Biuro Tłumaczeń
Junique od początku swojej działalności koncentruje się na prowadzeniu szkoleń językowych dla firm oraz lekcji dla osób indywidualnych opartych na nauce z lektorami Native Speaker posiadającymi odpowiednie doświadczenie oraz wykształcenie pedagogiczne.

więcej >>
Wejść: 2908


KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO I WINDYKACJI WEC SP. Z O.O.
szybka, skuteczna i tania windykacja sądowa i poza sądowa, kompleksowa obsługa prawna firm, doradztwo prawne, giełda wierzytelności, szkolenia prawne, pomoc w uzyskaniu dotacji UE fundusze UE

więcej >>
Wejść: 3005


KDK Info Sp. z o.o.
Szkolenia | Doradztwo | Usługi

więcej >>
Wejść: 1372

strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS