BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: czwartek, 25 kwietnia 2019 r. 115 dzień roku         imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

getRESULT


Opis:
getRESULT

Wszystko zaczęło się od ludzi…
getRESULT powstało z inicjatywy grupy doświadczonych trenerów, coachów, psychologów i menedżerów, którzy zjednoczyli siły i stworzyli firmę, której misją jest wspieranie klientów w rozwoju biznesowym na wszystkich poziomach organizacji, poczynając od osób zarządzających strategicznie, poprzez dyrektorów, kierowników, szefów zespołów, aż po samodzielnych specjalistów.
Obecnie getRESULT to zespół kilkunastu ekspertów i trenerów, praktyków w swych dziedzinach. Różnorodność doświadczeń stanowi o ich sile, dlatego zespół stale rozbudowujemy.


FILOZOFIA DZIAŁANIA
getRESULT jest firmą szkoleniową nastawioną na rozwój kompetencji i efektywności osiągania celów Klientów. Główne założenia naszej pracy to:

SYNERGIA
czyli współpraca oparta na docenianiu różnic – budowanie na ich sile i kompensowaniu słabości. Wynik takiego współdziałania jest większy niż suma poszczególnych działań – „2+2>4”.
Efekt synergii wykorzystujemy na każdym kroku. Przede wszystkim przygotowując treningi i warsztaty. Trenerzy i eksperci z różnorodnym doświadczeniem współpracując wypracowują kompleksowe rozwiązania.
W ten sam sposób współpracujemy z Klientami. To Klient jest ekspertem w swojej branży i na swoim rynku. Wspólnie z nim określamy jego potrzeby, doradzamy rozwiązania i do jego wiedzy dodajemy doświadczenie trenerskie i biznesowe.

REZULTATY
Nazwa GetRESULT zobowiązuje. Na każdym etapie prac, badając potrzeby Klientów, rozważając wspólnie konkretne działania, przygotowując na ich podstawie warsztaty, szukamy odpowiedzi na pytanie „jak skutecznie pomóc Klientowi zdefiniować i osiągnąć cele?”.
Jeśli to możliwe, przekładamy to na wymierne wskaźniki, które pozwalają skuteczność projektów szkoleniowych.

DOPASOWANIE
Umiejętności i wiedza kształcących się osób są zróżnicowane, dlatego przygotowujemy produkty uwzględniające te różnice. Dopasowujemy stopień zaawansowania oferty do potrzeb i oczekiwań Klientów. Nie uciekamy od rzemiosła i solidnych podstaw, ale i wspieramy w rozwoju osoby bardzo doświadczone i kompetentne.

W ZGODZIE ZE SOBĄ
Pracujemy z uważnością na potrzeby Klientów i jednocześnie w zgodzie z własnymi przekonaniami. Podejmujemy współpracę kiedy cele i wartości obydwu stron są zbieżne, a realizacja zamierzeń szkoleniowych w firmie Klienta daje możliwość wdrożenia efektywnej zmiany. Słuchamy Klienta, staramy się zrozumieć jego potrzeby i otwarcie komunikujemy poczynione obserwacje i proponujemy rozwiązania, które naszym zdaniem są najwłaściwsze.


OBSZARY DZIAŁANIA
Podzieliliśmy oferowane produkty wspierających rozwój na trzy główne obszary :

SPRZEDAŻ - umiejętności, narzędzia, nawyki, wiedza i przekonania dotyczące sprzedaży bezpośredniej, obsługi klienta, budowania relacji z klientem, planowania sprzedaży oraz zarządzania sprzedażą.  

ZARZĄDZANIE – kluczowe kompetencje menedżerskie, czyli planowanie, organizowanie, motywowanie, delegowanie i kontrolowanie. Oferujemy treningi dla szefów małych grup i dużych struktur w tym zakresie. Osobom zarządzającym na poziomie strategicznym proponujemy pracę indywidualną.

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - umiejętności i wiedza oraz przekonania, które dotyczą pojedynczych osób i wpływają na rezultaty działań w kontekście pracy indywidualnej oraz w obszarze współpracy z innymi. Zawiera się tu również rozwój osobisty jednostek w oderwaniu od pracy zawodowej.


METODY PRACY
Oprócz tradycyjnej formy treningów, warsztatów i coachingu oferujemy również możliwość pracy on-line. Nie wymaga to żadnego specjalnego sprzętu ani oprogramowania, wystarczy komputer podłączony do Internetu i możecie Państwo uczestniczyć w szkoleniu lub spotkać się ze swoim coachem, odbyć dyskusję w większym gronie lub skonsultować się z trenerem prowadzącym bez konieczności spotkania w konkretnym miejscu, co eliminuje koszty podróży i hoteli. W przypadku firm o strukturze rozproszonej może to stanowić olbrzymią oszczędność.


Zapraszam do współpracy

Dariusz Seleman


Dyrektor Merytoryczny getRESULT

Kontakt

biuro@getresult.pl
+48 58 320 34 72

getRESULT to marka spółki 20111102 Sp. z o.o.


Oferta:


Kontakt:
Miejscowość: Gdańsk
Adres: ul. Spichrzowa 17/5
Poczta: 80-750 Gdańsk
Telefon:
Telefon kom.:
Fax:

Adres E-mail: d.majkowski@konsultantpm.pl

Adres WWW: www.getresult.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS