BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: środa, 20 marca 2019 r. 79 dzień roku         imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Edukacja, szkolnictwo


CIS - Certification & Information Security Services
CIS – MIĘDZYNARODOWA JEDNOSTKA CERTYFIKUJĄCA SYSTEMY ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI

więcej >>
Wejść: 1393


Content Value S.A.
Firma Content Value S.A. koncentruje się na produkcji i usługach związanych z udostępnianiem szkoleń elektronicznych.

więcej >>
Wejść: 1494


Cushima Sp.j.
CUSHIMA powstała aby wyznaczać nowe trendy w dziedzinie szkoleń z zakresu walki i bezpieczeństwa. Prezentujemy, inne od powszechnego, podejście do modelu zajęć z tych zagadnień. W tym celu zgromadziliśmy specyficzną kadrę szkoleniową i wyposażyliśmy ją w możliwie najbardziej profesjonalne środki do realizacji założeń programowych CUSHIMY.

więcej >>
Wejść: 2231


DGK Centrum Szkoleń
Obsługa szkoleniowa firm

więcej >>
Wejść: 1711


Dive Club - Warszawskie Centrum Nurkowe
Nurkowanie stało się jednym z bardziej popularnych i chętnie uprawianych sportów na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do nurkowej społeczności. Mamy też ogromne szczęście, że żyjemy w rejonie bogatym w zasoby naturalne umożliwiające podwodne wyprawy. Do naszego stowarzyszenia należą nurkowie pochodzący z różnych środowisk, w różnym wieku, o szerokich różnorodnych zainteresowaniach - tym co nas wszystkich łączy jest zamiłowanie do nurkowania.

więcej >>
Wejść: 3222


Dziecięca Kraina Fantazji
Punkt Przedszkolny Fantazja z językiem angielskim oprócz codziennej kontroli edukacyjnej sprawowanej nad grupą przedszkolaków proponuje pełną gamę zajęć nadobowiązkowych, umożliwiających zdrowy progres Twojego malucha.

więcej >>
Wejść: 1060


ECB Firma Doradczo - Consultingowa
ECB Firma Doradczo – Consultingowa powstała w 2006 r. Obecność na rynku usług szkoleniowych i doradczych pozwala naszym ekspertom kształtować i doskonalić specjalistów wielu firm i urzędów. Zadowolenie naszych dotychczasowych klientów ze świadczonych przez nas usług to dla nas wielki zaszczyt i sukces.

więcej >>
Wejść: 3021


EDISON – Instytut Edukacji Twórczej
Edison - szybkie czytanie, techniki pamięciowe, twórcze myślenie

więcej >>
Wejść: 2986


Efektywne Techniki Uczenia się Szkoła Pamięci
Szkoła Pamięci to firma prowadząca kursy w zakresie technik pamięciowych, szybkiego czytania, koncentracji uwagi i inteligencji.

więcej >>
Wejść: 3124


EKSPERT BHP Agnieszka Kwiatek-Łukosz
Doradztwo i szkolenia z zakresu bhp, ochrony pracy i p.poż.

więcej >>
Wejść: 3069


English for Professionals
Profesjonalne Szkolenia Językowe dla Firm

więcej >>
Wejść: 1661


English Partner
SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM, TŁUMACZENIA

więcej >>
Wejść: 1481


Erben Koncept
Firma szkoleniowo-doradcza, działająca w przestrzeni mediów. Prowadzi szeroko pojęte szkolenia z zakresu komunikacji z mediami (dla m.in. polityków, przedstawicieli władz rządowych i samorządowych i rzeczników prasowych) oraz zarządzania mediami (specjalizacja: stacje radiowe).

więcej >>
Wejść: 1405


Europejskie Centrum Ekonomiczne Prestiż
EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE „PRESTIŻ” Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradczą, powstałą w 2008r. Siedziba firmy mieści się w Lublinie.

więcej >>
Wejść: 1455


F. H. U. DRYF Agnieszka Wojciechowska
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze firm w zakresie informatycznym. Zapewniamy wysoką jakość usług, terminowość, elastyczność, kreatywność i bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

więcej >>
Wejść: 3145


Firma Doradczo-Szkoleniowa JAKOŚĆ
HACCP - ISO 9001 & 22000 | WDROŻENIA - AUDYTY - SZKOLENIA | Legnica - Wrocław - Kotlina Kłodzka - Wałbrzych - Jelenia Góra - Opole - Zielona Góra - Dolny Śląsk

więcej >>
Wejść: 1436


FOKUS Grupa Doradczo-Szkoleniowa S.C.
Jesteśmy zespołem specjalizującym się w realizacji unikalnych, „szytych na miarę” projektów. Zgodnie z nazwą firmy koncentrujemy się na wspomaganiu naszych partnerów w osiąganiu ich rynkowych celów. Nasi Konsultanci i Trenerzy pracują na terenie całej Polski. Są to praktycy mający doświadczenie zarówno w działalności doradczej, prowadzeniu szkoleń, jak i w sprzedaży, zarządzaniu i rekrutacji.

więcej >>
Wejść: 1530


Fotopromedia Agencja fotografii Reklamowej
Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii produktowych oraz reklamowych. Nasze zdjęcia są wykorzystywane na potrzeby prezentacji asortymentu w Internecie, umieszczane w katalogach produktów. Stanowią również podstawę skutecznych materiałów promocyjnych, które dla Państwa składamy.

więcej >>
Wejść: 1586


FOTOPROMEDIA Agencja Fotografii Reklamowej
FOTOPROMEDIA Agencja Fotografii Reklamowej Naszą specjalizacją jest fotografia produktowa oraz reklamowa. Wykonane przez nas zdjęcia są wykorzystywane na potrzeby prezentacji asortymentu w Internecie, umieszczane w katalogach produktów. Stanowią również podstawę skutecznych materiałów promocyjnych, które dla Państwa składamy. Z pasją wykonujemy zdjęcia kulinariów, wnętrz i architektury, mody, portfolia modelingowe, sesje studyjne, akty artystyczne, portrety, zdjęcia dla przyszłych mam, zdjęcia dzieci. Często rzucamy się w wir fotografii reporterskiej. Naszym Klientom zapewniamy zaplecze hostess, modelek i modeli – posiadamy własny bank twarzy. Odrębny dział naszej pracy stanowi fotografia ślubna. Realizujemy fotoreportaże i plenery ślubne, sesje narzeczeńskie. Zapraszamy na www.fotopromedia.pl e-mail: info@fotopromedia.pl tel. 504 559 964 Fotopromedia ul. Szopena 7 35-055 Rzeszów

więcej >>
Wejść: 1837


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze
Fundacja prowadzi regularne działania wspierające rozwój demokracji i samorządności lokalnej, kierując swoje działania do pracowników samorządowych i radnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, dziennikarzy, nauczycieli, młodzieży, pracowników i kadry Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz ludzi bezrobotnych lub zagrożonych bezrobociem.

więcej >>
Wejść: 1562

strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS