BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:3 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: środa, 19 czerwca 2019 r. 170 dzień roku         imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Budownictwo


Hiper Budowa
Hiperbudowa to sklep internetowy z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi

więcej >>
Wejść: 2462


Hurtownia
Hurtownia środków do produkcji rolnej. Oferujemy: nawozy, środki ochrony roślin, enzymy, sznurek rolniczy,skup zbóż, nasiona, pasze, ubezpieczenia, materiały budowlane, opał

więcej >>
Wejść: 2530


hurtownia materiałów budowlanych GIEBELLI
Artykuły budowlane

więcej >>
Wejść: 1783


Hydraulik
Usługi świadczę od wielu lat. Posiadam niezbędne certyfikaty i uprawnienia (min. autoryzację firmy Junkers). W dziale referencje mogą Państwo zapoznać się z uzyskanymi przeze mnie referencjami od klientów.

więcej >>
Wejść: 1316


Hydraulik Instal Vert Poznań
Naszą specjalizacją jest montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych (wod-kan), centralnego ogrzewania (CO) i gazowych, a przede wszystkim likwidacja przyczyn awarii instalacji hydraulicznych. Nasze usługi świadczymy całą dobę - Instal Vert to profesjonalne, całodobowe pogotowie hydrauliczne. Usuwanie awarii na instalacji czynnej i zamkniętej to bardzo częste przyczyny wezwań hydraulika. Nasza firma solidnie, szybko i skutecznie usuwa wszelkie usterki i awarie hydrauliczne. Oferujemy także przeglądy i naprawy instalacji, udrażnianie kanalizacji, naprawy, przeglądy, serwis kotłów CO (junkersa).

więcej >>
Wejść: 1557


HYDRAULIK-INSTALATOR 24H
NAPRAWA I MONTAŻ INSTALACJI WODNYCH , KANALIZACYJNYCH I CENTRALNEGO OGRZEWANIA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU. ZAJMUJEMY SIĘ MONTAŻEM PRZYŁĄCZY WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

więcej >>
Wejść: 1688


Hydrotrade Polska
Hydrotrade - DYSTRYBUTOR FILTRÓW PRZEMYSŁOWYCH, HYDRAULIKI SIŁOWEJ, FILTRÓW O PRZEZNACZENIU GÓRNICZYM, FILTRÓW DLA POJAZDÓW WOJSKOWYCH, FILTRY HYDRAULICZNE, ELEKTOFILTRY, ELEKTROFILTR, CZĘŚCI DO ELEKTROFILTRÓW, FILTRY WORKOWE, FILTRY PULSE-JET

więcej >>
Wejść: 1593


IKA OKNA
Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową oraz montażem okien i drzwi PCV aluminiowych i stalowych na terenie całego śląska.

więcej >>
Wejść: 2871


IMPALEX Środki do Impregnacji Drewna PHU
Firma Impalex rozpoczęła działalność w 1999 r. Od początku głównym zadaniem firmy jest wprowadzanie na rynek środków do impregnacji i uszlachetniania drewna. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów koncernu chemicznego RÜTGERS Organics GmbH z Niemiec, jednego z największych producentów środków do impregnacji drewna w Europie.

więcej >>
Wejść: 3199


InsideLab pracownia projektowa
InsideLab to pracownia projektująca meble, wnętrza i materiały POS. Misją InsideLab jest tworzenie form najwyższej jakości, poczynając od poziomu wzornictwa, poprzez jakość materiałów, aż po produkcję.

więcej >>
Wejść: 1855


Instalacje i Hydraulika Warszawa
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie miasta Warszawa i w jej okolicach. Usuwamy wszelkie usterki i awarie hydrauliczne, podejmujemy się kompleksowego wykonania instalacji sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacje instalacji już istniejących. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy czy grzejniki przy zastosowaniu profesjonalnych programów komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, posiadających wszelkie niezbędne dokumenty dopuszczające do stosowania w budownictwie, takie jak deklaracje zgodności, aprobaty, certyfikaty i atesty higieniczne, zastosowanie takich materiałów w połączeniu ze szczególną dbałością o jakość wykonania, jest gwarancją ich bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Tworzymy elektroniczną dokumentację w formie zdjęć, pokazującą trasy prowadzenia przewodów celem zmniejszenia ryzyka uszkodzenia rury na przykład przy okazji późniejszego montażu listew przypodłogowych lub progów.

więcej >>
Wejść: 1730


Instytut Nadzoru Technicznego
Świadczymy usługi w zakresie kontroli, certyfikacji oraz szkoleń urządzeń na place zabaw. Głównym celem Instytutu Nadzoru Technicznego jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa urządzeń technicznych, mogących stwarzać realne zagrożenie zdrowia lub życia, w szczególności wobec bawiących się beztrosko dzieci. INT opracował szeroki plan wsparcia producentów, inwersorów i zarządców placów zabaw, mający na celu poprawę bezpieczeństwa placów zarówno pod kątem zgodności urządzeń z wymogami norm, jak i poprawnej eksploatacji, regularnej kontroli i konserwacji urządzeń.

więcej >>
Wejść: 1831


Interstone
Przedmiotem działalności firmy jest import i sprzedaż hurtowa kamienia naturalnego.

więcej >>
Wejść: 1848


Inwestsystem Sp. z o.o.
-firma projektowo-budowlana

więcej >>
Wejść: 1805


Inżynieria Podłogowa
PHU. Inżynieria Podłogowa ma przyjemność zaoferować Państwu szeroką gamę materiałów podłogowych do zastosowania w domach oraz budynkach użyteczności publicznej np. biura, banki, hotele, puby, szpitale, szkoły, przedszkola, pomieszczenia ze specjalnym przeznaczeniem - serwerownie, zaplecza, hale produkcyjne, hale sportowe, laboratoria itp. Dostarczane przez naszą firmę produkty spełniają wszelkie wymagania potencjalnych klientów w zakresie właściwości użytkowych oraz posiadają wymagane na polskim rynku atesty i certyfikaty. Oferujemy także fachowy montaż zakupionych w naszej firmie materiałów.

więcej >>
Wejść: 1631


IQ-COMFORT PRACOWNIA PROJEKTOWA
Ciekawe aranżacje wnętrz!!!

więcej >>
Wejść: 1531


ISON Sp.z o.o.
Projekty wnętrz, prace wykończeniowe, sprzedaż, usługi budowlane

więcej >>
Wejść: 1572


IZOL-WENT Regulski, Spieczyński Sp. J.
Dystrybucja izolacji i wentylacji.

więcej >>
Wejść: 1784


JW Budownictwo
budowa domów pod klucz,tanie domy,szybka budowa

więcej >>
Wejść: 1343


Karelbud specjalistyczne prace wysokościowe
Prace wysokościowe oraz usługi alpinistyczne.

więcej >>
Wejść: 1859

strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS