BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:5 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: piątek, 10 lipca 2020 r. 192 dzień roku         imieniny obchodzą: Amelia, Filip, Witalis, Olaf

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

IMPALEX Środki do Impregnacji Drewna PHU


Opis:
Firma Impalex rozpoczęła działalność w 1999 r. Od początku głównym zadaniem firmy jest wprowadzanie na rynek środków do impregnacji i uszlachetniania drewna.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów koncernu chemicznego RÜTGERS Organics GmbH z Niemiec, jednego z największych producentów środków do impregnacji drewna w Europie.

Obszarem działalności firmy Impalex jest rynek krajowy. Oferta nasza skierowana jest do tartaków i zakładów stosujących przemysłową impregnację drewna w urządzeniach stacjonarnych, jak również składów budowlanych i hurtowni chemii budowlanej.

Oferowane przez nas impregnaty posiadają wymagane atesty, aprobaty techniczne oraz pozwolenia na obrót produktem biobójczym.

Produkty z naszego magazynu dostarczamy bezpośrednio do zakładów impregnujących drewno. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz nadzór nad impregnacją. Wyposażamy zakłady w przyrządy pozwalające utrzymać właściwe stężenie roztworu do impregnacji.

Oferta:
- Basilit B - impregnat oparty na związkach boru do impregnacji drewna budowlanego poprzez malowanie, opryskiwanie, zanurzeniowo. Zabezpiecza przed grzybami i owadami technicznymi szkodnikami drewna.

- Impralit CCO - impregnat do przemysłowego zabezpieczania drewna przed grzybami rozkładającymi drewno oraz owadami technicznymi szkodnikami drewna w klasach zagrożenia I, II, III i IV. Przeznaczony do impregnacji próżniowo-ciśnieniowej lub zanurzeniowej drewna stosowanego na wolnym powietrzu, również w kontakcie z gruntem lub pod dachem.

- Impralit KD - brązowa pasta barwiąca do barwienia drewna zaimpregnowanego roztworami impralitu. Przeznaczona do malowania pędzlem, przez zanurzanie lub natryskowo. Skutecznie zabezpiecza przed działaniem warunków atmosferycznych oraz odporna na działanie promieni UV.

- Impralit KDS - bezchromowy, utrwalający środek do impregnacji ciśnieniowej drewna. Zabezpiecza przed grzybami, owadami rozkładającymi drewno, zgnilizną oraz pleśnią. Zabezpiecza drewno w klasach zagrożenia I, II, III i IV.

- Impralan Tauchlasur T200 - ochronna i dekoracyjna lazura do drewna na bazie wody do stosowania na zewnątrz.
Nadaje drewnu odpowiednią barwę, zachowując równocześnie jego rysunek. Wysoka odporność na promieniowanie UV, nie odpryskuje, krótki czas schnięcia, chroni zapobiegawczo przed sinizną.

- Impralit TSK 20 - bezchromowy, utrwalający środek do impregnacji zanurzeniowej drewna w klasach zagrożenia I, II i III. Odporny na warunki atmosferyczne do stosowania w konstrukcjach pod dachem i na zewnątrz bez kontaktu z ziemią, zapobiegawczo chroniący przed grzybami niszczącymi drewno i insektami oraz sinizną i pleśnią.

Szczegółowy opis produktów znajdą państwo na naszej stronie internetowej.

Kontakt:
Miejscowość: Dywity
Adres: Różnowo 141
Poczta: 11-001 Dywity
Telefon: 089 542 51 30
Telefon kom.: 606 881 659
Fax: 089 542 51 30

Adres E-mail: impalex@kki.net.pl

Adres WWW: www.impalex.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS