BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:20 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: czwartek, 13 czerwca 2024 r. 165 dzień roku         imieniny obchodzą: Antoni, Lucjan, Gracja

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Telekomunikacja


Alfa Protect - Systemy Zabezpieczeń
Projektowanie, Montaż, Obsługa, Doradztwo w zakresie systemów zabezpieczeń, alarmów, monitoringu wizyjnego, CCTV, domofonów, wideodomofonów, interkomów. Zajmujemy się również budową sieci komputerowych.

więcej >>
Wejść: 4211


Ambiens
Ekspertyzy Środowiskowe w branży telekomunikacyjnej

więcej >>
Wejść: 4493


ANTS
Hurtowy dostawca sprzętu teleinformatycznego : komponenty do budowy sieci strukturalnych -kable miedziane UTP,FTP i światłowodowe, urządzenia aktywne panele komputerowe i telefoniczne, gniazda, moduły, mierniki, koryta kablowe, itp. W swojej ofercie posiadamy także kable oraz osprzęt elektryczny, a także szafy teleinformatyczne, energetyczne i obudowy serwerowe rackowe. Z naszą ofertą można zapoznać się także na stronie www.ants.com.pl

więcej >>
Wejść: 4210


ARCHI-NET Artur Przewoźniak
Firma ARCHI-NET zajmuje się projektowaniem i tworzeniem serwisów internetowych. Nasze projekty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów oraz firm. Przywiązujemy dużą uwagę do funkcjonalności, prostoty obsługi i atrakcyjnego wyglądu strony internetowej.

więcej >>
Wejść: 4168


ARNO akumulatory na Ślężnej
Sprzedaż akumulatorów rozruchowych oraz pojemnościowych

więcej >>
Wejść: 4179


Broker-Media
Broker-Media Telefony komórkowe i wszystko do telefonów ,Serwis GSM, Karty Orange,Sim+,Heyah,TakTak,SamiSwoi...

więcej >>
Wejść: 4618


C.D.F.
KOMPUTERY, OPROGRAMOWANIE, KASY FISKALNE, SERWIS

więcej >>
Wejść: 6336


Centrum Lokalizacji C&M
Centrum Lokalizacji C&M zajmuje się lokalizacją oprogramowania i specjalistycznymi tłumaczeniami. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia i projekty lokalizacji z języka angielskiego i innych zachodnioeuropejskich na języki Europy Środkowo-Wschodniej. Wysoką jakość naszych tłumaczeń potwierdza uzyskanie certyfikatu PN-EN 15038:2006.

więcej >>
Wejść: 4319


CompexIT
Kompleksowa obsługa informatyczna firm, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych...

więcej >>
Wejść: 4385


CYBER
CYBER - Hosting, Kolokacja, Serwery, Sieci komputerowe, Systemy telefonii VOIP oraz PSTN

więcej >>
Wejść: 3779


DnD strony www
Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami informatycznymi. Przede wszystkim projektowaniem stron www. Mamy również doświadczenie w projektowaniu sieci LAN, administracji serwerami oraz naprawie sprzętu komputerowego. Swoje usługi oferujemy głównie na terenie miasta Leszno oraz okolic.

więcej >>
Wejść: 4008


Elektron Centrum Zabezpieczeń
Projektowanie Montaż Serwis Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń.

więcej >>
Wejść: 4024


ERABIT sp. z o.o. - sp. k.
Erabit to profesjonalna obsługa informatyczna, wyposażenie dla sklepów, profesjonalny merchandising. Nowość elektroniczne etykiety cenowe. Kasy fiskalne z kopią elektroniczną

więcej >>
Wejść: 3661


Far Data Derela i Wspólnicy Spółka Jawna
Far Data Derela i Wspólnicy Spółka Jawna jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w doborze sprzętu, rozwiązań i usług z zakresu automatyki przemysłowej, telekomunikacji oraz informatyki. W naszej ofercie znajduje się m.in.: wiatromierz, anemometr, monitor wiatru oraz rejestrator, który umożliwia pomiar wiatru poprzedzajacy budowę elektrowni wiatrowych, urządzenia do transmisji danych poprzez GPRS, systemy monitorowania konstrukcji budowlanych i hałasu komunikacyjnego, oświetlenie LED. Działalność naszej firmy obejmuje obszar całego kraju dzięki zlokalizowaniu naszych oddziałów w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

więcej >>
Wejść: 3944


Feedback ID Polska
Kody kreskowe, terminale przenośne, tablety przemysłowe, komputery i oprogramowanie, sieci strukturalne, sieci radiowe, CRM, ERP, WMS, etykiety papierowe z podkładem klejowym, tabliczki znamionowe, TEM, Motorola, Datalogic, Intermec, Zebra, drukarki kodów kreskowych.

więcej >>
Wejść: 3775


Forweb S.C.
Forweb S.C. to nowoczesna, stabilna i prężnie rozwijająca się firma, która już od 1994 roku wdraża w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz u użytkowników indywidualnych kompletne rozwiązania informatyczne zarówno na poziomie sprzętowym i usługowym, jak i oprogramowania. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań telekomunikacyjnych i internetowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, a dostarczane przez nas produkty mają służyć zwiększeniu efektywności działań.

więcej >>
Wejść: 3861


GREGUS Grzegorz Michalak
www.gregus.pl

więcej >>
Wejść: 4026


GTI Sp. z o.o.
GTI Sp. z o.o. to Autoryzowany Przedstawieciel operatora sieci komórkowej ORANGE. Na rynku istnieje już 20 lat. W swej ofercie posiada telefony, akcesoria, usługi telefonii komórkowej Orange.

więcej >>
Wejść: 6047


Hanseip
bezprzewodowe przesyłanie dzwieku WiWi seyoung

więcej >>
Wejść: 4545


HISTO Robert Strzelecki
:. NIEZAWODNE SIECI KOMPUTEROWE .: Robimy wszystko, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, aby spełnić Twoje oczekiwania ...

więcej >>
Wejść: 5325

strony: [1] 2 3
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS