BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:3 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: niedziela, 10 grudnia 2023 r. 344 dzień roku         imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

HISTO Robert Strzelecki


Opis:
Specjalizujemy się w budowie, rozbudowie oraz modernizacji zintegrowanych sieci okablowania strukturalnego. Zapewniamy realizację od analizy potrzeb Inwestora, poprzez projekt, wycenę kosztorysową do nadzoru i wykonania inwestycji.

HISTO rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku w Poznaniu. Istniejemy na rynku usług teleinformatycznych już 10 lat. Od momentu powstania intencją naszą było oferowanie nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych dla szerokiego grona odbiorców. Zdobyte doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność naszego zespołu pozwoliły nam zająć stabilną i wiarygodną pozycję na wielkopolskim rynku. Wiedza oraz umiejętności poparte doświadczeniem, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji gwarantują rzetelną obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Warto wybrać HISTO gdyż :

Współpraca z nami to gwarancja zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z niezawodnymi sieciami okablowania strukturalnego.
Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm, solidność realizacji inwestycji, szybkość i elastyczność działania.
Zyskujecie Państwo wieloletnie gwarancje na wykonane prace i zastosowane materiały.
Zapewniamy realizację okablowania od analizy potrzeb Inwestora, poprzez projekt, wycenę kosztorysową do nadzoru i realizacji inwestycji. Firma HISTO specjalizuje się w projektowaniu, budowie i rozbudowie sieci okablowania strukturalnego dowolnego typu zarówno na bazie kabli miedzianych jak i światłowodowych. Sprawujemy opiekę i nadzór konserwatorski nad wykonanymi sieciami. Wraz z budową okablowania strukturalnego realizujemy dedykowane sieci zasilania elektrycznego dla obwodów komputerowych wraz z dostawą zasilaczy awaryjnych UPS. Projektujemy i wykonujemy sieci lokalne w standardzie Ethernet ,Fast Ethernet, ATM, Gigabit Ethernet. W ramach okablowania strukturalnego w oparciu o technologie firmy MOLEX, Legrand, KRONE, LexCom, FMT, ICS, BTR, A-Lan, R&M Reichle & De-Massari, BTR, EXCEL łączymy okablowanie sieci komputerowej z siecią telefoniczną i wydzieloną siecią energetyczną z urządzeniami podtrzymywania zasilania. Oferujemy najwyższej jakości produkty, które gwarantują niezawodne działanie, zgodność ze standardami oraz łatwość modernizacji i rozbudowy w przyszłości. W projektach technicznych stosujemy nowoczesne i sprawdzone technologie uznanych producentów. Projekty wykonywane są zgodnie z wytycznymi dostawcy elementów okablowania. Wszystkie zainstalowane sieci strukturalne są weryfikowane poprzez wykonanie pomiarów dynamicznych dla kat. 5, 5e lub 6 oraz pomiarów elektrycznych w pełnym zakresie.

Na zbudowane sieci strukturalne udzielamy własnej 60 miesięcznej gwarancji. Jednocześnie informujemy Państwa o możliwości certyfikowania sieci i uzyskania 20 letniej gwarancji producenta danego systemu okablowania.

W ramach kompleksowej obsługi
naszych klientów równolegle z budową
sieci okablowania strukturalnego realizujemy także :
ˇ Systemy telewizji przemysłowej CCTV
ˇ Systemy alarmowe, kontroli dostępu
ˇ Systemy zasilania awaryjnego UPS
ˇ Dostawy central telefonicznych
ˇ Dostawy sprzętu aktywnego
ˇ Pozostałe usługi

Integrujemy wszystkie media transmisyjne w jeden spójny system,
który umożliwia niezawodne funkcjonowanie oraz łatwe zarządzanie.


Świadectwem naszych osiągnięć są referencje udzielone przez naszych Klientów, którzy reprezentują cały przekrój gospodarki: administrację państwową i samorządową, przemysł, sektor bankowy, szkoły i instytuty naukowe, firmy handlowe, telekomunikacyjne i przemysłowe. Na naszej stronie www.HISTO.pl prezentujemy listę firm, które zaufały grupie ludzi tworzących HISTO.

Profesjonalnie przeprowadzana okresowa konserwacja czy usługa serwisowa zainstalowanych urządzeń i elementów, ma nie tylko znaczenie estetyczne, ale także wywiera ogromny wpływ na niezawodne funkcjonowanie całego systemu informatycznego. Większość awarii urządzeń jest właśnie wynikiem braku okresowej konserwacji oraz próbami wykonania samodzielnych napraw przez osoby niekompetentne. Obserwując, jak wiele uszkodzeń wywołanych jest brakiem prawidłowej i regularnej opieki eksploatacyjnej, postanowiliśmy oferować naszym klientom usługi obejmujące okresowe prace konserwacyjne, serwisowe oraz pomiarowe.


Usługi konserwacji, serwisu i pomiarów realizowane przez HISTO dotyczą :

 systemów telewizji przemysłowej CCTV,
 central telefonicznych i aparatów faxowych,
 urządzeń aktywnych i pasywnych sieci strukturalnych,
 systemów alarmowych , kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,
 sieci okablowania strukturalnego zarówno miedzianych jak i światłowodowych
 urządzeń komputerowych: jednostek centralnych, monitorów, terminali, drukarek
 systemów zasilania elektrycznego i gwarantowanego - aparatura modułowa, UPS, rozdzielnie elektryczne.


Okresowe przeglądy, konserwacje oraz naprawy serwisowe oferowane przez HISTO wykonywane są przez wykwalifikowany personel techniczny. Mają one na celu nie tylko przywrócenie urządzeniom ich pierwotnego wyglądu, lecz również, a może przede wszystkim, zapobieganie potencjalnym awariom oraz potwierdzenie poprawności funkcjonowania wszystkich elementów.

Świadczymy również usługi pomiarów :

 pomiarów reflektometrycznych instalacji światłowodowych,
 pomiarów sieci okablowania strukturalnego dla kat. 5, 5e, 6,
 pomiarów elektrycznych sieci niskiego napięcia w pełnym zakresie.Skorzystanie z naszych usług pozwoli Państwu na utrzymanie znamionowych warunków pracy poszczególnych systemów w zdecydowanie dłuższym czasie, oraz zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Jesteśmy elastyczni i dzięki doskonałej organizacji idealnie dopasowujemy się ilością pracowników oraz tempem wykonywania usług tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Skuteczność działania systemów opiera się przede wszystkim na odpowiednio dobranych urządzeniach oraz na profesjonalnym montażu. Dlatego też preferujemy montaż instalacji przez wyszkolonych i uprawnionych instalatorów, którzy pracowali przy wielu projektach i posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

Oferowane rozwiązania staramy się dostosować do potrzeb Klienta oraz jego możliwości finansowych. Przyczynimy się do Państwa finansowego i organizacyjnego sukcesu, dostarczając niezawodnych, najnowszych technologicznie rozwiązań i usług.


Oferta:


Kontakt:
Miejscowość: Poznań
Adres: ul. Nieszawska 11
Poczta: 61-021 Poznań
Telefon: 061 654-00-11
Telefon kom.: 501-48-46-13
Fax: 061 654-00-11

Adres E-mail: biuro@histo.pl

Adres WWW: www.HISTO.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS