BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: piątek, 20 sierpnia 2022 r. 231 dzień roku         imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Galagher Automatyka Przemysłowa


Opis:
Firma Galagher działa na rynku od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą nowych , odnowionych podzespołów i komponentów automatyki przemysłowej, elektroniki oraz elektrotechniki a także oferujemy serwis, naprawy pogwarancyjne i diagnostykę takich urządzeń jak: napędy, serwonapędy, silniki elektryczne, tachoprądnice, CNC i wiele innych.


Wsółpracujemy z :

ABB,Baldor, Balluff,Baumer Electric, Baumuller,Contrinex,Carlo Gavazzi,Siemens,Indramat,Bosch Rexroth, Honeywell,Fuji Electric,Danfoss,Murr,Mitsubishi,Wenglor,Antecs, Perske,Schroff,Lumberg,Lenze,Pepperl+Fuchs,Lenord+Bauer,Weber,Wago, Demag, Schmersal,Euchner,Mannesmann,Binder,Crouzet,Fanuc,Harting,Rocko-Automation,Heidenhain,Flutec,Finder,Entrelec,Knoll,Pneumax,Ferraz Shawmut,Omron,Eupec,Mavilor i wiele innych.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Oferta:
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy, serwisu i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej. W swojej ofercie posiadamy podzespoły automatyki przemysłowej, elektroniki i elektrotechniki. Współpracujemy z czołowymi dostawcami z całej Europy, a także ze Stanów Zjednoczonych. Każdy oferowany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta.

Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim SERWIS, naprawiamy urządzenia – wszystkich producentów – w szczególności:

* Baumuller
* Bosch Rexroth
* Indramat
* Lenord + Bauer
* Mavilor
* Perske
* Baumer
* Fuji
* Ziemens
* Balluff
* Wenglor

Szanujemy Państwa czas, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy starania o to, aby przekazane do naszego serwisu urządzenie zostało naprawiane w możliwie, jak najkrótszym czasie. Jakość naszych usług potwierdzona jest 12sto - miesięczną gwarancją.

W swojej ofercie posiadamy również urządzenia regenerowane, w tym także produkty, które dzisiaj nie są już produkowane. W ramach rozliczenia istnieje możliwość przyjęcia urządzenia uszkodzonego.

Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu szczegółowych informacji w zakresie napraw pogwarancyjnych, serwisu i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej, a także sprzedaży nowych i regenerowanych komponentów.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferty i serwisu.

Kontakt:
Miejscowość: Konin
Adres: Chopina 10/4
Poczta: 62-510 Konin
Telefon: 0632410021
Telefon kom.: 0504363906
Fax: 0632410021

Adres E-mail: biuro@galagher.pl

Adres WWW: www.galagher.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS