BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:3 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: sobota, 18 maja 2024 r. 139 dzień roku         imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

QEstate sp. z o.o.


Opis:
QNieruchomości - piękne działki budowlane pod Warszawą. Nadarzyn: Stara Wieś, Grodzisk Mazowiecki: Książenice, Żabia Wola: Osowiec. Kupując nieruchomość u nas unikniesz niespodzianek natury formalnej i technicznej. Aktualny plan zagospodarowania, uporządkowany stan prawny, pełna i aktualna dokumentacja, uzbrojenie.

Nie jesteśmy agencją nieruchomości. Jesteśmy firmą inwestycyjną, która obraca nieruchomościami na własny rachunek. Zajmujemy się solidnym przygotowaniem działek do procesu budowy Twojego domu.


Oferta:
DLACZEGO nasze działki budowlane różnią się od 99% innych ofert na rynku nieruchomości?

1. Przyłącza mediów otrzymujesz w cenie działki budowlanej
2. Unikasz kłopotów natury formalnej i technicznej
3. Tworzymy miejsca, w których sami chcielibyśmy mieszkać
4. Oszczędzasz 2% ceny działki budowlanej ( nie płacisz podatku od czynności cywilnoprawnych. Przy średniej cenie działki w Warszawie lub województwie mazowieckim oznacza to oszczędność ok. 6 000 zł.)
5. Oszczędzasz 22% ceny działki budowlanej (jeśli jesteś płatnikiem VAT)
6. Nie płacisz prowizji pośrednikowi nieruchomości (kupujesz działkę budowlaną od właściciela nieruchomości).

Sprawdź to!


Nie jesteśmy agencją nieruchomości.


Opis przykładowych działek:

Województwo: mazowieckie
Powiat: pruszkowski
Gmina: Nadarzyn
Miejscowosc: Stara Wieś
Ulica: Grodziska 64
Jest to inwestycja planowana na lata 2008-2010 w gminie Nadarzyn. Kompleks działek budowlanych znajdujący się 3 kilometry od "trasy katowickiej (S8)" oraz 10 km od centrum handlowego "Janki
Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza dla tego terenu zabudowę o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługi towarzyszące (handel detaliczny, ochrona zdrowia, opieka społeczna, gastronomia, kultura, turystyka, sport, obsługa nieruchomości), pod warunkiem, że działalność nie spowoduje ruchu transportu ciężkiego powyżej 3,5 tony.

Dopuszczalna wysokość zabudowy:
- mieszkaniowej jednorodzinnej do 2,5 kondygnacji
- usługowej do 1,5 kondygnacji
Opis otoczenia:
Stara Wieś to miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę, bliskość malowniczych terenów zielonych i lasów. Dodatkowym atutem jest bliskość Warszawy i lokalizacja przy trasie katowickiej. Wieś rozwija się bardzo szybko, nabierając coraz bardziej miejskiego, ale urokliwego spokojnego charakteru. Wciąż przybywa nowych sklepów i zakładów usługowych w całej gminie Nadarzyn, co ułatwia znacznie mieszkańcom gminy załatwienie najpotrzebniejszych spraw.

Z Nadarzyna do Warszawy można dojechać w 30 minut korzystając z usług MZA oraz PKS. Podróż samochodem do lotniska Okęcie w Warszawie trwa ok. 20 minut.

Na terenie gminy jest bardzo niewielki wskaźnik bezrobocia, co skutkuje możliwością znalezienia nowego zatrudnienia, gdyby zaszła taka potrzeba.

W bliskiej odległości, tj. ok. 500 m od naszego osiedla znajduje się jeden z chronionych parków krajobrazowych na terenie gminy. Dodatkowo możecie Państwo spacerować malowniczymi pieszymi szlakami turystycznymi, gdzie można podziwiać pomniki przyrody i rezerwaty przyrodnicze - Młochowski Łęg i Młochowski Grąd.

Na terenie gminy znajdują się liczne przedszkola, szkoły podstawowe oraz gimnazjum, w oddalonym o ok. 2,5 km Nadarzynie.
Uzbrojenie: prąd, woda, gaz
Komunikacja: autobus miejski
Właściwości otoczenia: trasy rowerowe.Województwo: mazowieckie
Powiat: grodziski
Gmina: Grodzisk Mazowiecki
Miejscowosc: Książenice
Ulica: Polskich Kwiatów

To inwestycja planowana na lata 2008-2010. Osiedle znajduje się około 6 km od centrum Grodziska Mazowieckiego oraz 6 km od "trasy katowickiej" (S8). W II etapach powstanie w sumie 25 domów jednorodzinnych na działkach leśno - budowlanych od powierzchni 1500 do 4800 m2.
Opis projektu:
To kompleks działek budowlanych, na których powstaną domy jednorodzinne, to miejsce bardzo kameralne i ciche. Część z działek jest typowo zakrzewiona i zalesiona, stwarzając tym samym warunki do mieszkania osobom, poszukującym takiego właśnie miejsca. Natomiast II część kompleksu, to działki na bardziej odkrytym terenie, który pozostawia pole do popisu w jego zaaranżowaniu, np. pięknym ogrodem.
Układ i uwarunkowania działek pozwolą każdemu z mieszkańców poczuć się bardzo komfortowo, odpoczywając od codziennego zgiełku ruchliwych miejscowości i pracy.

Aktualnie prowadzimy prace projektowe związane z budową infrastruktury osiedlowej. Przyjmujemy zapisy dla chętnych na działki budowlane lub domy jednorodzinne.

Rozpoczęła się sprzedaż pierwszych działek budowlanych z możliwością budowy domu.Województwo: mazowieckie
Powiat: grodziski
Gmina: Żabia Wola
Miejscowosc: Osowiec
Ulica: Rzeczna

Opis projektu:
Sprzedaliśmy I i prawie cały II etap kompleksu działek w formie osiedla domów jednorodzinnych. Ostatnia szansa. Jeszcze tylko dwie piękne, uzbrojone działki budowlane pozostają do kupienia w naszej ofercie. Osowiec jest to idealna miejscowość na zamieszkanie z rodziną w budynku mieszkalnym w sąsiedztwie nowej zabudowy. Prosty i szybki dojazd do Warszawy powoduje, że coraz więcej osób kupuje tutaj działki aby mieszkać w ciszy i spokoju oraz sprawnie dojeżdżać do miejsca pracy.Kontakt:
Miejscowość:
Adres:
Poczta:
Telefon: 91 432 32 32
Telefon kom.: 604 821 762
Fax: 91 432 32 20

Adres E-mail: sprzedaz@qestate.pl

Adres WWW: www.QNieruchomosci.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS