BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:4 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: niedziela, 10 grudnia 2023 r. 344 dzień roku         imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

One Globe Travel


Opis:
Summer Work/Travel Exchange Visitor Program, popularnie zwany Work & Travel (pracuj i zwiedzaj), bądź w skrócie W&T lub WAT, jest oficjalnym programem Rządu Stanów Zjednoczonych umożliwiającym studentom z całego świata podjęcie legalnej pracy w USA podczas wakacji akademickich przez okres nie przekraczający czterech miesięcy oraz podróżowanie po terytorium Stanów do 30 dni po jej zakończeniu (tzw. Grace Period).

Głównym celem programu jest możliwość wymiany kulturowej między młodymi ludźmi z różnych krajów świata, a także doświadczenie amerykańskiego stylu życia, kultury, obyczajów oraz stosunków pracy panujących w przedsiębiorstwach amerykańskich. Studenci, którzy biorą udział w programie, otrzymują pomoc w podjęciu wakacyjnego zatrudnienia w miejscowościach turystycznych na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Oferta:
Nieodłącznym elementem programu Work & Travel USA jest praca. Bez niej nie można uczestniczyć w programie, a znalezienie dobrej oferty pracy stanowi połowę sukcesu udziału w programie. Z własnych doświadczeń wiemy, że najważniejsze jest to, aby oferta była pewna i sprawdzona. Od tego w dużej mierze zależy czy wakacje będą udane, a Wasz wyjazd zakończy sie sukcesem. Każdy pracodawca jest odpowiednio wcześniej sprawdzany zarówno przez nas, jak i przez amerykańskie organizacje sponsorujące, z którymi współpracujemy. Większość naszych pracodawców kolejny już rok z rzędu zatrudnia studentów uczestniczących w tego typu programie. Dzięki temu zarówno oferowane miejsca pracy, jak i sami pracodawcy, są sprawdzone przez osoby wcześniej uczestniczące w programie.

Istnieje wiele sposobów znalezienia pracy, m.in. poprzez skorzystanie z bazy danych organizatorów programu, uczestnictwo w Targach Pracy, czy samodzielne poszukiwanie pracodawcy. Organizatorzy, bazując na swoich kontaktach z pracodawcami, oferują Uczestnikom pomoc w znalezieniu pracy. Oferty pracodawców będących w bazie danych są wcześniej dokładnie sprawdzane przez organizację sponsorującą. Praca w USA obejmuje prace sezonowe, najczęściej wykonywane w popularnych i atrakcyjnych regionach oraz miejscowościach turystycznych w niemal wszystkich stanach USA, niewymagające specjalistycznego szkolenia czy doświadczenia.

Kontakt:
Miejscowość: Szczecin
Adres: ul. A. Małkowskiego
Poczta: 70-306 Szczecin
Telefon: 914336970
Telefon kom.: 501338252
Fax: 914336970

Adres E-mail: praca@1globe.pl

Adres WWW: www.oneglobe.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS