BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:7 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: piątek, 24 marca 2023 r. 83 dzień roku         imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

BIURO NIERUCHOMOŚCI RYNEK GÓRNY 12


Opis:
Na dzień dzisiejszych w ponad dwudziesto osobowym zespole pracującym w B12 znajdziecie Państwo oprócz 8 licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, także zarządców nieruchomości, geodetów uprawnionych, prawników, doradców finansowych, jak również rzeczoznawców majątkowych czy architektów. W codziennej pracy zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem oraz doradztwem w obrocie nieruchomościami - w sprzedaży, kupnie, zamianie czy najmie – mieszkań, garsonier, apartamentów, lokali – usługowych, biurowych czy handlowych, domów, kamienic, garaży i działek – budowlanych, rolnych, komercyjnych czy rekreacyjnych.

Na naszej stronie – www.rynekgorny12.wieliczka.pl znajdzie Państwo ponad 3200 na bieżąco aktualizowanych ofert. Wśród nich są oferty z rynku pierwotnego – nowe mieszkania i domy - bezpośrednio od deweloperów – jest ich już ponad 400. Oferty deweloperskie prezentowane są na zasadach – „kup bez prowizji”, czyli wynagrodzenie Biura płaci tylko Deweloper.

Dla Klientów korzystających z naszych usług oferujemy dodatkowo – doradztwo finansowe i pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych, pomoc w regulacji stanów prawnych nabywanych nieruchomości czy praw, szeroko rozumiane usługi geodezyjne – podziały działek i nieruchomości budynkowych, wznowienia granic, tyczenia budynków i przyłączy, inwentaryzację obiektów i przyłączy, mapy do celów projektowych, itd. Ponadto służymy doradztwem i usługami w zakresie zarządzania i administracji nieruchomościami, m.in. obsługujemy Wspólnotę Słowackiego 12 w Wieliczce.


Oferta:
Nasze usługi świadczymy na terenie:
- Wieliczki – dzielnice: Cetrum, Asnyka, Sienkiewicza, Szymanowskiego, Lekarka, Wincentego Pola, Przyszłości;
- poza Wieliczką – obejmujemy cały powiat wielicki wraz z kilkunastoma miejscowościami z powiatu bocheńskiego, krakowskiego i myślenickiego, m.in. Świątniki Górne, Biskupice, Kłaj, Niepołomice, Bogucice, Trąbki, Lednica, Lednica Górna, Chorągwica, Gdów, Dobczyce, Myślenice, Rudnik. Włosań, Wola Batorska, Zakrzów, Winiary, Golkowice, Grabie, Grabówki ,…

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami oraz szczegółami świadczonych usług naszego biura na stronie www.rynekgorny12.wieliczka.pl, kontaktu osobistego w siedzibie naszego Biura przy Rynku Górnym 12 w Wieliczce lub telefonicznego za pomocą infolinii – 12/278-10-60, 602 150-756, e-mail: wieliczka@b12.pl, gg: 6698670, czynnej od poniedziałku do piątku od 8 do 20, a w soboty od 9 do 17.


Kontakt:
Miejscowość: Wieliczka
Adres: Rynek Górny 12
Poczta: 32-020 Wieliczka
Telefon: 12 278 10 60
Telefon kom.: 502 150 756
Fax: 12 267 04 29

Adres E-mail: wieliczka@b12.pl

Adres WWW: www.rynekgorny12.wieliczka.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS