BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: czwartek, 21 października 2021 r. 294 dzień roku         imieniny obchodzą: Urszula, Celina, Hilary

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Firmy na literę: I


Infinity Italian Design
Oferowane przez nas modele biżuterii wykonane są wyłącznie z metali szlachetnych: żółte i białe złoto próby 750, 585 lub 333, oraz srebro próby 925, a także naturalne perły i kamienie szlachetne: naturalne brylanty - diamenty, szafiry, rubiny oraz szmaragdy; jak również cyrkonie, markazyty, masa perłowa i emalia.

więcej >>
Wejść: 1937


Infinity S.C.
Nowoczesna i elegancka biżuteria od Infinity.

więcej >>
Wejść: 1760


Infinity Wojciech Wrociński
specjalizujemy się w dostarczaniu firmom gadżety reklamowe z logo.

więcej >>
Wejść: 2374


Info House Sp. z o.o.
Info House Sp. z o.o. jest właścicielem portalu www.infoadresy.pl prezentującym informacje teleadresowe o firmach i instytucjach.

więcej >>
Wejść: 2677


INFOMAX Sp.J.
Agencja reklamowa, wydawnictwo, drukarnia. Firma zajmuje się całościową obsługą klienta w ramach szeroko pojętej reklamy. Jest również jednym z największych producentów kalendarzy w Polsce. We własnej drukarni produkuje wszelkiego rodzaju materiały poligraficzne.

więcej >>
Wejść: 2636


infoSource
infoSource jest polską agencją infobrokerską z siedzibą w Krakowie. Pomysł na jej założenie zrodził się z wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim z pasji, która stała się równocześnie zawodem. Oferta naszej firmy jest adekwatną odpowiedzią na zapotrzebowanie informacyjne w biznesie oraz wśród indywidualnych osób. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie, nie powielamy schematów i nie respektujemy półśrodków. Pracujemy na wspólny sukces, a Twoje cele stają się naszymi celami. Nasza firma specjalizuje się w wyszukiwaniu informacji dla biznesu, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych. Przygotowujemy raporty, analizy, bazy danych oraz zajmujemy się monitoringiem mediów. Działamy w obszarze informacji biznesowej, naukowej, prawniczej, europejskiej, normalizacyjno-patentowej, a także związanej z IT i branżą telekomunikacyjną.

więcej >>
Wejść: 2977


InfoTraining
InfoTraining organizuje specjalistyczne szkolenia i konsultacje na różnym poziomie zaawansowania obejmujące szeroką tematykę z różnych obszarów IT.

więcej >>
Wejść: 2395


INFOTRONIC Usługi Informatyczne
Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami IT. Sprzedaż, serwis, wizerunek firmy w sieci, strony www, a także druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.

więcej >>
Wejść: 2156


Inmoto sp z o.o.
sklep internetowy z oponami, felgami i akumulatorami

więcej >>
Wejść: 2252


INPOL
Firma INPOL rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku w Piekarach Śl. koło Katowic. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów samoprzylepnych w postaci: KROPKI KLEJOWE, kółka, rzepy i etykiety samoprzylepne.

więcej >>
Wejść: 2526


InsideLab pracownia projektowa
InsideLab to pracownia projektująca meble, wnętrza i materiały POS. Misją InsideLab jest tworzenie form najwyższej jakości, poczynając od poziomu wzornictwa, poprzez jakość materiałów, aż po produkcję.

więcej >>
Wejść: 2351


INSPIRE Centrum Rozwoju Umiejętności
Firma szkoleniowa, zatrudniająca trenerów z minimum 11 letnim doświadczeniem. Realizujemy szkolenia w formie warsztatowej, co pozwala naszym Klientom natychmiast po treningu wdrożyć zdobytą wiedzę w codziennej pracy.

więcej >>
Wejść: 2130


Instalacje i Hydraulika Warszawa
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie miasta Warszawa i w jej okolicach. Usuwamy wszelkie usterki i awarie hydrauliczne, podejmujemy się kompleksowego wykonania instalacji sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacje instalacji już istniejących. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy czy grzejniki przy zastosowaniu profesjonalnych programów komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, posiadających wszelkie niezbędne dokumenty dopuszczające do stosowania w budownictwie, takie jak deklaracje zgodności, aprobaty, certyfikaty i atesty higieniczne, zastosowanie takich materiałów w połączeniu ze szczególną dbałością o jakość wykonania, jest gwarancją ich bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Tworzymy elektroniczną dokumentację w formie zdjęć, pokazującą trasy prowadzenia przewodów celem zmniejszenia ryzyka uszkodzenia rury na przykład przy okazji późniejszego montażu listew przypodłogowych lub progów.

więcej >>
Wejść: 2265


Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
Studia podyplomowe "Zarządzanie Projektami" Politechniki Warszawskiej mają za zadanie dostarczenie słuchaczom nowoczesnej i wszechstronnej wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

więcej >>
Wejść: 2040


Instytut Gospodarki Nieruchomościami
INSTYTUT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI powstał z inicjatywy organizacji pozarządowych oraz wyższych uczelni związanych z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska oraz szeroko rozumianą polityką energetyczną. W ramach Instytutu współpracują organizacje pozarządowe, wyższe uczelnie, Izby i Federacje zawodowe, a także licencjonowani zarządcy nieruchomości, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcy majątkowi, architekci, urbaniści, syndycy masy upadłościowej, komornicy, specjaliści z zakresu prawa zamówień publicznych, audytorzy energetyczni, kosztorysanci i inne grupy zawodowe związane z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska i energetyką. Wiedza praktyczna jaką posiadamy pozwala nam skutecznie konkurować na trudnym i wymagającym rynku szkoleniowym i komercyjnym.

więcej >>
Wejść: 2101


Instytut Nadzoru Technicznego
Świadczymy usługi w zakresie kontroli, certyfikacji oraz szkoleń urządzeń na place zabaw. Głównym celem Instytutu Nadzoru Technicznego jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa urządzeń technicznych, mogących stwarzać realne zagrożenie zdrowia lub życia, w szczególności wobec bawiących się beztrosko dzieci. INT opracował szeroki plan wsparcia producentów, inwersorów i zarządców placów zabaw, mający na celu poprawę bezpieczeństwa placów zarówno pod kątem zgodności urządzeń z wymogami norm, jak i poprawnej eksploatacji, regularnej kontroli i konserwacji urządzeń.

więcej >>
Wejść: 2358


Instytut Partnerstwa
Psychoterapia i konsultacje psychiatryczne

więcej >>
Wejść: 1662


INSTYTUT STOSOWANIA PRAWA
Instytut Stosowania Prawa zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z zakresu prawa dla przedsiębiorstw i administracji publicznej na terenie całego kraju. Projekty edukacyjne realizujemy w formie szkoleń otwartych oraz in company (wewnątrz przedsiębiorstwa) dla klientów korporacyjnych i instytucji publicznych, które są realizowane według indywidualnych kryteriów programowych, uwzględniających potrzeby szkoleniowe firmy i jej specyfikę.

więcej >>
Wejść: 2330


INTACTO Andrzej Olszewski
Przedsiębiorstwo Intacto oferuje Państwu fachowe nadzorowaniem nad różnego rodzaju nieruchomościami.

więcej >>
Wejść: 1712


Interaktywnie.com Sp. z o.o.
Interaktywnie.com to specjalistyczny serwis branży internetowej. Zawiera blogi eksperckie, aktualne newsy z polskiego i międzynarodowego rynku on-line, artykuły, wywiady, prezentacje najciekawszych stron internetowych zrealizowanych przez polskie agencje interaktywne.

więcej >>
Wejść: 2224

strony: 1 [2] 3 4
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS