BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:3 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: środa, 19 czerwca 2019 r. 170 dzień roku         imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Firmy na literę: C


CENTRUM CZYSTOŚCI
Firma CENTRUM CZYSTOŚCI świadczy wszelkie usługi związane ze sprzątaniem i ogrodnictwem. Istniejemy od 2000 roku. Posiadamy referencje. Współpracujemy z dużymi wspólnotami mieszkaniowymi, świadczymy usługi dla firm, przyjmujemy zlecenia od klientówi indywidualnych. Serdecznie zapraszamy.

więcej >>
Wejść: 1851


Centrum Edukacji i Doradztwa Europejskiego
W 1995 r. Centrum zainicjowało Program "Solidny Partner", promujący rzetelne firmy (był to wówczas jedyny tego typu program funkcjonujący w Polsce), od 2001 r. pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Prezesa NBP. Utworzono również portal solidnypartner.eu promujący laureatów programu, a także inne firmy oferujące towary i usługi wysokiej jakości.

więcej >>
Wejść: 2136


Centrum Edukacyjne MRP-KODER
MRP-KODER Centrum Edukacyjne oferuje Państwu pakiet szkoleń z zakresu informatyki, przekazując wiedzę teoretyczną, jak i kształcąc umiejętności praktyczne. Polecamy także wynajem naszych sal szkoleniowych.

więcej >>
Wejść: 1307


Centrum Edukacyjno-Językowe eStudiante
Centrum Edukacyjno-Językowe eStudiante -antykwariat obcojęzyczny ( i nie tylko) -księgarnia -kursy j.obcych (internetowe i stacjonarne) -tłumaczenia www.estudiante.pl estudiante@interia.eu tel.0509 779 886

więcej >>
Wejść: 2689


Centrum finansowe Dariusz Szumański
Zajmujemy się kredytami, nieruchomościami oraz tłumaczeniami.

więcej >>
Wejść: 1337


Centrum INSPIRACJE -Sale Szkoleniowe Spółka Jawna
Wygodne miejsce do przeprowadzenia szkolenia, spotakania służbowego.

więcej >>
Wejść: 2013


Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.
Obszary naszego działania to kursy, szkolenia, consulting;

więcej >>
Wejść: 1824


Centrum Lokalizacji C&M
Centrum Lokalizacji C&M zajmuje się lokalizacją oprogramowania i specjalistycznymi tłumaczeniami. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia i projekty lokalizacji z języka angielskiego i innych zachodnioeuropejskich na języki Europy Środkowo-Wschodniej. Wysoką jakość naszych tłumaczeń potwierdza uzyskanie certyfikatu PN-EN 15038:2006.

więcej >>
Wejść: 2598


Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
BEZPŁATNE SZKOŁY POLICEALNE* Szczegóły oferty dostępne w sekretariacie

więcej >>
Wejść: 1863


Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA
Nurkowanie od zawsze było moim sposobem na życie. Przez 24 lata kariery nurkowej realizowałem ją w różnej formie – zawodnicze pływanie szybkie w płetwach, praca trenera, instruktora nurkowania, stanowisko szkoleniowca w elitarnej jednostce FORMOZA. Moim marzeniem było stworzenie centrum nurkowego, w którym nie tylko nauczymy nurkować ale przede wszystkim zarazimy naszą pasją. TICADA działa od 2003 roku i dzięki świetnej kadrze oraz pomocy przyjaciół udaje nam się utrzymać centrum na najwyższym poziomie. Sebastian Borek

więcej >>
Wejść: 1718


CENTRUM NURKOWE DIVE4FUN S.C.
CENTRUM NURKOWE,SZKOLENIA NURKOWE, SPRZĘT NURKOWY, TURYSTYKA NURKOWA.

więcej >>
Wejść: 3106


Centrum Nurkowe Nowa AMA
Centrum Nurkowe Nowa AMA zajmuje się organizacją szkoleń, imprez integracyjnych, kursów i turystyki nurkowej w Polsce i na całym świecie, m. in. w Egipcie, Meksyku, Afryce i in. Prowadzimy sklep, serwis i wypożyczalnię sprzętu nurkowego. Ubezpieczamy nurków w DAN i Hestii.

więcej >>
Wejść: 2344


Centrum Nurkowe Underwater.pl, Warszawa
Centrum nurkowe, kursy nurkowaniw w Warszawie, wyprawy nurkowe w najdalsze zakątki świata, sprzęt do nurkowania renomowanych firm.

więcej >>
Wejść: 2614


Centrum Odnowy Zdrowia
Centrum Odnowy Zdrowia świadczy kompleksowe usługi z zakresu oczyszczania, odkwaszania i przywrócenia do formy organizmu.

więcej >>
Wejść: 2117


CENTRUM PROJEKTOW.EU ARKADIUSZ WOCH
Centrum Projektów proponuje projekty budynków mieszkalnych, jak również projekty innego gatunku budynków, takie jak projekty budynków gospodarczych. Specjalizacją firmy są także plany domów z bali, domów murowanych i domów z piwnicą. Firma funkcjonuje na terenie całej Polski, ale siedzibę ma w Bielsko-Białej przy ul. Górskiej 98a. O szczegóły oferty pytać można telefonicznie pod nr 33 486-73 67 . Na stronie www agencji znaleźć można natomiast bardzo dużo ciekawych wskazówek.

więcej >>
Wejść: 1377


Centrum Protetyki Stomatologicznej B&S - DENT
Centrum Stomatologiczne, Laboratorium Protetyki Stomatologicznej

więcej >>
Wejść: 2826


Centrum Rehabilitacji Dorosłych i Dzieci
OFERTA Terapia manualna wg McKenzie’go, Maitland’a, Mulligan’a i Plaatsman`a; Terapia dzieci metodą Vojty; Terapia porażeń i niedowładów metodą PNF; Korekcja wad postawy; Kinesiotaping; Elektroterapia; Ultradźwięki; Laseroterapia; Masaż

więcej >>
Wejść: 2538


Centrum Rehabilitacji i Masażu
Centrum Rehabilitacji i Masażu "EN-Reh" Ewa Nierebińska

więcej >>
Wejść: 2382


Centrum Rehabilitacji w Neurologii i Ortopedii
TERAPEUTA: mgr Arnold Górka dyplom Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dyplom terapii manualnej wg koncepcjii Plaatsmana kurs terapii manualnej wg McKenzie’go kurs metody PNF doświadczenie w pracy na oddziałach ortopedii, reumatologii, chirurgii, chirurgii plastycznej, kardiologii, intensywnej terapii, urologii.

więcej >>
Wejść: 2292


Centrum Rozwoju Psychologicznego (CRP) Marta Melka Poznań
Nazywam się Marta Melka. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, ponadto jestem trenerem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Obecnie podwyższam swoje kwalifikacje oraz superwizuję pacjentów w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swojej praktyce kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Posiadane przeze mnie doświadczenie obejmuje pracę zarówno z pacjentami indywidualnymi jak i grupami.

więcej >>
Wejść: 1541

strony: 1 [2] 3 4 5
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS