BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: czwartek, 24 stycznia 2019 r. 24 dzień roku         imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Centrum Nurkowe Nowa AMA


Opis:
Centrum Nurkowe Nowa AMA założyli w 1997 roku doświadczeni instruktorzy, od wielu lat zajmujący się rozwojem nurkowania w Polsce. Od początku przyjęliśmy założenie o dostosowywaniu programów nauczania do indywidualnych potrzeb klientów, oraz warunków hydrologicznych specyficznych dla danego regionu. Aby centrum nurkowania mogło w pełni realizować wszystkie etapy edukacji nurkowej, w 1999 powstał sklep nurkowy, oferujący sprzęt dla początkujących i zaawansowanych. Specjalnością sklepu jest tworzenie ofert uwzględniających preferencje klienta i charakter wykonywanych przez niego nurkowań.
Specjalnie na potrzeby szkoleń rozszerzono standardy asekuracji, które znacząco zwiększyły komfort i bezpieczeństwo nurkowania. Programy nauczania są stale dostosowywane do najnowszych rozwiązań technicznych, oraz badań nad fizjologią nurkowania. Dodatkową inspiracją przy tworzeniu metod dydaktycznych są bieżące doświadczenia oraz obserwacja zachowań ludzkich w sytuacjach stresowych.
Prowadzimy kursy na wszystkie stopnie nurkowe, oraz szkolenia specjalistyczne z zakresu nurkowania z wykorzystaniem nitroksu, w suchych skafandrach, na morzu i wrakach, oraz pod lodem. Dla doświadczonych nurków przygotowano zaawansowane programy technicznych nurkowań mieszankowych. Dodatkowo firma uprawniona jest do szkolenia osób niepełnosprawnych, zgodnie ze standardem HSA.
Oferta szkoleń połączona jest z ofertą turystyczną, umożliwiając aktywne spędzenie urlopu lub weekendu w najpiękniejszych zakątkach Polski i świata. Specjalizujemy się także w organizacji imprez motywacyjnych dla firm, podczas których realizowany jest program podwodny z równoczesną aranżacją i wdrożeniem procesów integracyjnych w atmosferze nauki, twórczej rozrywki, zabawy i odpoczynku.
Zespół CN Nowa AMA przyczynił się do powstania wielu opracowań i publikacji związanych z techniką i bezpieczeństwem nurkowania. Przesłaniem firmy jest uczynienie nurkowania bezpieczną, przyjemną i dostępną dla każdego formą rekreacji.

Oferta:
Kursy nurkowania
Specjalistyczne szkolenia nurkowe
Krajowa turystyka nurkowa
Zagraniczne wyprawy nurkowe
Sklep nurkowy
Serwis sprzętu nurkowego
Wypożyczalnia sprzętu nurkowego
Ubezpieczenia nurkowe

Kontakt:
Miejscowość: Warszawa
Adres: Batorego 20/362
Poczta: 02-591 Warszawa
Telefon: (22) 825 04 49
Telefon kom.: 695 661 092
Fax: (22) 825 04 49

Adres E-mail: biuro@nowa-ama.pl

Adres WWW: www.nowa-ama.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS