BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:1 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: czwartek, 18 lipca 2019 r. 199 dzień roku         imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Krajowa Agencja Windykacyjna


Opis:
Naszym głównym celem jest odzyskanie należności przy minimalnym zaangażowaniu Twojego czasu i pieniędzy. Wysoka skuteczność windykacji w naszej firmie wynika z indywidualnego podejścia do każdego zlecenia oraz ze specyfikacji organizacji windykacji terenowej. W ramach zlecenia prowadzimy działania zmierzające do odzyskania należności zarówno poprzez negocjacje z dłużnikami, jak i na drodze postępowania sądowego. Naszym głównym celem jest odzyskanie należności przy minimalnym zaangażowaniu Państwa czasu i pieniędzy. Wysoka skuteczność windykacji w naszej firmie wynika z indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. W ramach zlecenia prowadzimy działania zmierzające do odzyskania należności zarówno poprzez negocjacje z dłużnikami, jak i na drodze postępowania sądowego. Z naszego doświadczenia wynika, że aby osiągnąć najlepszą efektywność działań windykacyjnych należy:

I. dokonać analizy wierzytelności pod kątem
- wysokości (np. małe, średnie, duże salda),
- stopnia przeterminowania (np. krótko, średnio, długo),
- statusu (np. przed procesem sądowym, po bezskutecznej egzekucji komorniczej),
- typu dłużnika (np. branża, wielkość firmy, sytuacja finansowa),
- typu produktu (np. towar, usługa),
II. dobrać adekwatne narzędzia windykacyjne,
III. skonstruować odpowiedni do potrzeb proces windykacyjny.
Istotnym elementem procesu windykacyjnego jest również poprowadzenie go w sposób logiczny i konsekwentny. Uświadomienie dłużnikowi nieuchronności reakcji wierzyciela i konieczność uregulowania zobowiązania.

Oferta:
Krajowa Agencja Windykacyjna zajmuje się niesieniem pomocy osobom pokrzywdzonym nie tylko przez dłużników ale także przez Ubezpieczyciela. Zapewniamy obsługę prawną zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności do skutecznego reprezentowania interesów osoby poszkodowanej.

Nasi Klienci często korzystają, również z bezpłatnych konsultacji oferowanych przez Agencję. Podczas procesu odszkodowawczego będziesz cyklicznie informowany o postępach w sprawie, którą poprowadzimy aż do skutecznego jej zakończenia. My doradzimy, czy wypłacone dobrowolnie świadczenia odszkodowawcze są na należytym poziomie. Nigdy nie podejmujemy decyzji bez konsultacji z Klientem. Każdego traktujemy po partnersku, z należytym szacunkiem i przy zachowaniu uczciwych zasad współpracy.

Do momentu uzyskania świadczenia nie ponosisz żadnych kosztów. Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistami różnych dziedzin, a także dzięki znajomości skomplikowanych procedur ubezpieczeniowych, dla naszych Klientów skutecznie i szybko uzyskujemy należne odszkodowanie. Osoby współpracujące z Agencją posiadają cenną wiedzę w tym zakresie i dlatego Nasz Klient zawsze jest zadowolony.

Wiedzą, doświadczeniem, profesjonalizmem, szybkością, uczciwością oraz skutecznością działania zapewnimy Tobie uzyskanie najwyższego odszkodowania, jakie będzie możliwe do wyegzekwowania od ubezpieczyciela unikającego wypłaty należnego świadczenia.

Nie sugeruj się upływem czasu. W wielu przypadkach możliwe jest dochodzenie roszczeń po upływie kilku, a czasami nawet kilkunastu lat od zdarzenia.
ADAM.media.pl

Kontakt:
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Czerwonego Krzyża 51
Poczta: 85-338 Bydgoszcz
Telefon:
Telefon kom.: 600447119
Fax:

Adres E-mail: agencjawindykacyjna@vp.pl

Adres WWW: www.agencjawindykacyjna.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS