BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:3 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: środa, 19 czerwca 2019 r. 170 dzień roku         imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Far Data Derela i Wspólnicy Spółka Jawna


Opis:
Far Data Derela i Wspólnicy Spółka Jawna powstała w roku 2005 z połączenia się trzech niezależnych podmiotów gospodarczych istniejących na rynku od początku lat 90 ubiegłego wieku. Połączenie to umożliwiło zwiększenie potencjału handlowego i technicznego oraz znacznie rozszerzyło obszar działalności.

Profil spółki Far Data ukierunkowany jest na projektowanie, sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych, informatycznych oraz systemów automatyki przemysłowej.W dziedzinach tych nasza firma bezustannie zdobywa nową wiedzę i rozwija swoje kompetencje. Ponadto własne zaplecze projektowe i produkcyjne zaowocowało wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, które zostały opatentowane i w obecnej chwili stanowią standard wyposażenia m.in. wielu urządzeń wykorzystywanych do transmisji danych pakietowych GPRS.

Doświadczenie naszej firmy jest gwarancją rzetelnej i fachowej obsługi Klienta. W ramach realizowanych usług oferujemy pełne wsparcie w procesach implementacji proponowanych przez nas rozwiązań, począwszy od momentu zaprojektowania systemu, poprzez dobór najbardziej adekwatnego dla potrzeb Klienta rozwiązania, wdrożenie tego rozwiązania, a skończywszy na usługach profesjonalnego serwisu odpowiadającego zawsze indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom każdego z naszych Klientów.


Niezawodność sprzedawanych przez Far Data urządzeń, zespół doświadczonych inżynierów oraz wysoka jakość świadczonych usług przyczyniają się do ciągłego i dynamicznego rozwoju firmy. Profesjonalizm pracowników jest utrzymywany na najwyższym poziomie poprzez ich uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach. Wyrazem uznania wysokich kwalifikacji naszych pracowników są odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wiedzę oraz umiejętności.
Działalność firmy obejmuje obszar całego kraju dzięki zlokalizowaniu naszych oddziałów w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz utrzymaniu sieci partnerskiej. Pozwala to na sprawną obsługę Klientów w zakresie sprzedaży sprzętu jak i świadczeniu usług.Oferta:
Stacja monitorowania hałasu komunikacyjnego i warunków środowiskowych ENVIRO 151, System Inspector - monitorowanie konstrukcji budowlanych, Systemy pomiarowe parametrów klimatycznych, monitor wiatru, Automatyka w ogrodnictwie, LEDNED, nakładki dotykowe, Mikroprocesorowy Dozownik Cieczy DW-10, Wskaźnik rozwarcia rys, rysomierz, System lokalizacji pojazdów, Dell- systemy informatyczne, centrale telefoniczne, audio i wideokonferencje, podpis cyfrowy, słuchawki nagłowne, bramki gsm

Kontakt:
Miejscowość: Wrocław
Adres: ul.Okólna 2
Poczta: 50-422 Wrocław
Telefon: 71 330-66-77
Telefon kom.:
Fax: 71 330-66-79

Adres E-mail: biuro.wroclaw@fardata.pl

Adres WWW: www.fardata.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS