BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:4 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: niedziela, 12 lipca 2020 r. 194 dzień roku         imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Zespół muzyczny Kwartet Jazz Band


Opis:
-Kwartet Jazz Band to cztero osobowy zespół wokalno-instrumentalny działający od wielu lat na konińskiej scenie muzycznej, posiadający renomę i duże doświadczenie w swojej branży. Wszyscy członkowie zespołu posiadają muzyczne wykształcenie, bądź je kontynuują, gwarantując tym samym wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Naszym zadaniem jest dostarczenie niezapomnianych wrażeń i emocji, a także zapewnienie atrakcyjnej i urozmaiconej zabawy na wysokim poziomie artystycznym dla szerokiego i wymagającego grona odbiorców.
Każdy angaż traktujemy bardzo indywidualnie. Państwa oczekiwania są dla nas wyzwaniem i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

W utworach przez nas granych staramy się być kreatywni i elastyczni, wykorzystując ciekawe rozwiązania aranżacyjne i harmoniczne , a także elementy improwizacji wokalnej i instrumentalnej z odrobiną porywającej wirtuozerii, dodając przez to utworom nowego wyrazu.
Większość utworów opracowana jest w układzie cztero głosowym, dlatego utwory w naszym wykonaniu brzmią nowatorsko i profesjonalnie, co wyróżnia nas z pośród wielu innych zespołów, plasując nas tym samym na czołowej pozycji.
Można by powiedzieć że dopracowaliśmy się własnego stylu i brzmienia.

Jako jeden z nielicznych zespół bardzo często uczestniczymy w licznych imprezach kulturalnych miasta, a nawet na terenie całego województwa wielkopolskiego i poza jego granicami. Posiadając własny transport jesteśmy w stanie zagrać na terenie całego kraju. Oprócz działalności komercyjnej gramy także charytatywnie.

Aby nie popaść w samozachwyt staramy się być obiektywni w stosunku do własnych występów. Zawsze można coś poprawić, ulepszyć, poszukiwać nowych, pomysłów, rozwiązań i możliwości.

ZABAWA Z NAMI TO DOBRY WYBÓR!!!Oferta:
-Kwartet Jazz Band zapewnia szeroki zakres oferowanych usług:

Oprawa muzyczna wesel to główny nurt naszej działalności.

Gotowi jesteśmy służyć Państwu radą i pomocą w doborze repertuaru.
Na specjalne życzenie zaaranżujemy również dowolny wybrany przez Państwa ulubiony utwór muzyczny. Posiadamy różnorodny repertuar, który jest systematycznie aktualizowany. Gramy i śpiewamy utwory kilku pokoleń.
Są to zarówno utwory krajowe jak i zagraniczne, czyli prawie wszystko począwszy od szalonych lat 60-tych, poprzez przeboje z lat 70, 80 i 90-tych.
Oczywiście w repertuarze zespołu nie mogło by zabraknąć najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe.

Repertuar zespołu nieustannie poszerza się o nowe tytuły i pozycje muzyczne, obejmując wiele rodzajów i gatunków muzyki, dzięki czemu zyskał on uznanie w wielu różnych kręgach odbiorców.

Osobną pozycją zespołu jest zestaw utworów z gatunku muzyki klasycznej przeznaczonych do wykonania na skrzypce solo podczas uroczystości kościelnych takich jak śluby czy pogrzeby.

Mogą także państwo usłyszeć w naszej interpretacji znane standardy jazzowe, popularne melodie z gatunku muzyki klasycznej, aż do muzyki rozrywkowej włącznie jako oprawa muzyczna podczas bankietów, business lunche, przyjęć, konferencji, spotkań towarzyskich.

Oprawa muzyczna uroczystości jubileuszowych i okolicznościowych, dla osób prywatnych, firm i instytucji, a także festynów, studniówek, bali karnawałowych koncertów i spotkań świąteczno noworocznych to kolejna szeroka oferta skierowana do naszych klientów.

Dużym powodzeniem w śród słuchaczy cieszą się spotkania z piosenką biesiadną. W tym zakresie mamy specjalnie przygotowany repertuar i program artystyczny z konkursami ,zabawami i nagrodami. A całość prowadzą z dużą dawką poczucia humoru przesympatyczni i dowcipni prezenterzy Radia "66". Wykorzystując swoje atuty potrafią rozkręcić każde towarzystwo. Satysfakcja z zabawy gwarantowana!

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i własny transport.

Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i swoich znajomychKontakt:
Miejscowość: Konin
Adres: Konin
Poczta: 62-510 Konin
Telefon: (0-63)243-17-17
Telefon kom.: 603-854-916
Fax: -

Adres E-mail: kjb@konin.lm.pl

Adres WWW: www.kjb.konin.lm.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS