BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: czwartek, 25 kwietnia 2019 r. 115 dzień roku         imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Twój Ekspert Sp. z O. O.


Opis:
Multiagencja Ubezpieczeniowa (Ubezpieczenia: Komunikacyjne, majątkowe, finansowe). Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą ochronę po najkorzystniejszej cenie.

Oferta:
Oferujemy:
- Ubezpieczenia komunikacyjne, które pozwalają na zabezpieczenie posiadanego samochodu na wypadek różnego rodzaju przykrych zdarzeń, gwarantując wypłatę odszkodowań przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych:

Pakiety (ON + AC + NNW), OC, AC, NNW, Zielona Karta, OC graniczne

- Ubezpieczenia majątkowe, które dotyczą tylko negatywnych zdarzeń losowych takich, które pociągają za sobą szkodę wymierną w pieniądzu, a ich przedmiotem mogą być wszelakie dobra i wartości majątkowe zarówno osób prywatnych, jak i firm.

Profesjonalnie przygotowane programy z zakresu ubezpieczeń majątkowych oraz staranna ocena ryzyka pozwalają zapewnić bezpieczeństwo w prowadzeniu działalności gospodarczej, a także ograniczają możliwość narażenia na straty finansowe powierzonych ochronie przedsiębiorstw.

Rodzaje ubezpieczeń majątkowych: Ochrona mienia od szkód spowodowanych żywiołami, Ochrona mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, Odpowiedzialność cywilna więcej, Ubezpieczenia NNW, Ubezpieczenia mienia w transporcie (CARGO), Ubezpieczenia wszelkich ryzyk budowy i montażu, Ubezpieczenia utraty zysku

- Ubezpieczenia finansowe, jako że obecnie na atrakcyjność oferty i sukces sprzedaży danego towaru czy usługi wpływa nie tylko cena oraz jakość produktu, ale również możliwość odroczenia odbiorcom terminu płatności. Istotne znaczenie ma także gwarancja, stanowiąca zabezpieczenie w przypadku nie wykonania zobowiązań wynikających z umów. Potwierdza ona wiarygodność wynikających z umów, potwierdza wiarygodność klientów w oczach partnerów handlowych oraz Skarbu Państwa. Pozwala jednocześnie, na bardziej efektywne wykorzystywanie własnych i obcych środków finansowych.

Prowadzenie wszelkiego rodzaju inwestycji wiąże się z rozmaitego rodzaju ryzykami, w związku z tym wadia, kaucje, gwarancje bankowe i inne formy zabezpieczeń są coraz częściej wymagane przez kontrahentów.

Rodzaje ubezpieczeń finansowych: Gwarancja zapłaty wadium (przetargowa), Gwarancja należytego wykonania kontraktu, Gwarancja należytego wykonania napraw gwarancyjnych, Ubezpieczenie kredytu kupieckiego, Ubezpieczenie utraty zysku

- Ubezpieczenia na życie są umowami podpisywanymi pomiędzy osobami fizycznymi lub prawnymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Mają one charakter umów długotrwałych i z reguły zawierane są na okres od kilku do nawet kilkudziesięciu lat. Umowa polega na tym, że w zamian za regularnie wpłacane składki ubezpieczyciel gwarantuje wypłacenie ustalonej kwoty w przypadku zaistnienia określonych zdarzeń. A zatem podstawowym celem ubezpieczenia jest zagwarantowanie sobie lub bliskim osobom wypłaty przez towarzystwo zainwestowanego kapitału w chwili zaistnienia określonego zdarzenia objętego ubezpieczeniem.

Inwestowanie w ubezpieczenia na życie cechują zalety, których brak innym rodzajom inwestycji kapitałowych:

zapewniają ochronę na wypadek śmierci i utraty zdrowia,
wartości świadczeń są gwarantowane i stanowią finansowe zabezpieczenie w różnych sytuacjach życiowych,
świadczenia wypłacane uposażonym wskutek śmierci ubezpieczonego nie włącza się do masy spadkowej, a zatem nie są opodatkowane oraz są wolne od roszczeń wierzycieli,
kapitał wpłacany i pomnażany wolny jest od zajęć sądowych,
a więc gwarantują przede wszystkim zysk, komfort psychiczny oraz kapitał do dyspozycji.

Rodzaje ubezpieczeń na życie: Życiowe, Posagowe, Na życie związane z funduszem inwestycyjnym, Rentowe, Wypadkowe i chorobowe


Kontakt:
Miejscowość: Kraków
Adres: Rynek Dębnicki 12/2
Poczta: 30-319 Kraków
Telefon: 12 2602140
Telefon kom.: 513081156
Fax:

Adres E-mail: ubezpieczenia@twojekspert.pl

Adres WWW: www.twojekspert.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS