BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:4 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: poniedziałek, 25 marca 2019 r. 84 dzień roku         imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Akademia Rozwoju Twórczego SKY


Opis:
Istniejemy na rynku od 2006 roku, pozyskując z roku na rok zaufanie coraz większej liczby Klientów.

Zasadą naszego działania jest wysoka jakość za bardzo rozsądną cenę. Akademia Rozwoju Twórczego „SKY” współpracuje z trenerami z wieloletnim doświadczeniem zarówno w biznesie, jak i w prowadzeniu szkoleń. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje w zakresie biznesu i andragogiki aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

Sami tworzymy i realizujemy indywidualne programy szkolenia przygotowywane na konkretne zamówienia Klientów, dopasowane zarówno do konkretnego zapotrzebowania, jak i specyfiki firmy oraz konkretnych grup uczestniczących w szkoleniach. Oprócz doświadczenia, cechuje nas przede wszystkim entuzjazm i pasja w wykonywaniu zawodu, co przekłada się na duże zaangażowanie uczestników podczas prowadzenia szkolenia. Przed szkoleniem zawsze prowadzimy szczegółową analizę i diagnozę sytuacji. Nasza oferta szkoleniowa jest wciąż otwarta – jesteśmy w stanie zorganizować każde szkolenie, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klienta.

Z naszej oferty korzystają przede wszystkim menedżerowie, właściciele i pracownicy małych i średnich firm, chociaż współpracujemy także z działami HR i menedżerami dużych korporacji. Z naszych szkoleń i doradztwa korzystają firmy, które chcą się dynamicznie rozwijać wykorzystując w pełni potencjał swoich pracowników, jak i osoby prywatne pragnące powiększyć swoją skuteczność interpersonalną i bardziej świadomie kierować swoją karierą i życiem.

Wejdź na ścieżkę rozwoju, zobacz nowe możliwości, osiągnij wewnętrzną harmonię.
ROZWIŃ SKRZYDŁA!!!


Oferta:
Stwarzamy naszym Klientom możliwości rozwoju firmy lub indywidualnej kariery, poprzez udostępnienie sprawdzonej wiedzy psychologicznej, organizacyjnej oraz doświadczenia i wyczucia biznesowego naszych trenerów. Szczególną uwagę przykładamy do możliwości zaspokojenia potrzeb firm małych i średnich, kadry pedagogicznej oraz osób indywidualnych i, które chcą się rozwijać a także tych, którzy kompleksowo podchodzą do planowania i realizacji swojej ścieżki kariery zawodowej.

Podstawą naszej działalności w marce biznesSKY są szkolenia w zakresie miękkich umiejętności biznesowych, czyli doskonalenie kompetencji osobistych – psychologicznych i społecznych - pracowników na różnych szczeblach organizacji, doradztwo w zakresie zarządzania, motywowania oraz upowszechnianie etycznych zasad prowadzenia partnerskiego biznesu.

Podstawą naszej działalności w marce eduSKY są kursy doskonalące i podnoszących kwalifikacje nauczycieli. Proponujemy szkolenia z innowacyjnych metod nauczania i pracy z grupą, treningi umiejętności wychowawczych. Zestaw naszych szkoleń dotyczy codziennej pracy dyrektorskiej i nauczycielskiej, planowania i organizacji pracy, stosowania metod aktywizujących, realizacji zadań dydaktycznych oraz wychowawczych szkoły. Organizujemy szkolenia rad pedagogicznych realizowane zgodnie z zamówioną tematyką, w miejscu i czasie ustalonym ze zleceniodawcą.

Podstawą naszej działalności w marce mySKY są szkolenia dla osób indywidualnych Zapraszamy osoby otwarte na nowe doświadczenia i odkrywanie własnego potencjału, doskonalenie siebie, budowanie lepszych pełnych miłości relacji międzyludzkich, poprawę komunikacji. Proponujemy zajęcia z których można skorzystać jednorazowo lub Chcemy, by działania w tym miejscu stanowiły inspirację do dalszych poszukiwań i rozwoju we wszystkich obszarach życia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmienić Siebie i świat na lepsze i szukają inspiracji - to miejsce stworzyliśmy właśnie dla Was! systematycznie.

Wejdź na ścieżkę rozwoju, zobacz nowe możliwości, osiągnij wewnętrzną harmonię.
ROZWIŃ SKRZYDŁA!!!


Kontakt:
Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Dymińska 6a/28
Poczta: 01-519
Telefon: 022 253 17 70
Telefon kom.:
Fax: 022 253 17 70

Adres E-mail: artsky@artsky.pl

Adres WWW: www.artsky.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS