BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:6 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: wtorek, 20 kwietnia 2021 r. 110 dzień roku         imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 

Reset2 Sp. z o.o.


Opis:
RESET2 Sp. z o.o. działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. W naszych produktach główny nacisk kładziemy na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Pracownicy i współpracownicy naszej firmy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą kilkunastoletnią praktykę w opracowywaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Szybkość reakcji na wszelkie wnioski i sugestie użytkowników jest doceniana przez naszych klientów.

Specjalizujemy się w systemach płacowo-kadrowych. Od 1992 roku stworzyliśmy już 4 generacje tych systemów. Aktywnych użytkowników programów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO jest już ponad 4 tysiące. Oznacza to, że ok. 200 tys. pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia na programach rodziny R2płatnik, które tym samym wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.

Programy R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO są doskonałym uzupełnieniem systemów finansowo-księgowych innych producentów. Doceniła to m.in. firma SAP - światowy lider w zakresie oprogramowania dla firm. Na mocy umowy podpisanej w 2004 roku zostaliśmy partnerem SAP w zakresie rozwiązań komplementarnych (SAP Software Partner) i przygotowaliśmy specjalną wersję programu R2płatnikPRO dedykowaną dla systemu SAP Business One. W ten sposób powstał program R2płatnikSBO. System SAP Business One uzupełniony o program R2płatnikSBO stanowi kompletny system do zarządzania przedsiębiorstwem.

W ofercie posiadamy również własne programy wspierające pozostałe aspekty działalności firmy. Są to programy księgowe R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu R2faktury oraz wspierający zarządzanie i obsługę środków trwałych program R2środki. Korzysta z nich aktywnie już ok. 2,5 tys. użytkowników.

O bogatej funkcjonalności naszych systemów świadczy fakt, iż cieszą się one dużym zainteresowaniem w biurach rachunkowych. Programy R2płatnik, R2fk i R2księga stanowią dla tych biur podstawowe narzędzie pracy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom różnych grup użytkowników podzieliliśmy oferowane przez nas produkty na trzy serie: Standard - dla małych i średnich firm, PRO - dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz SBO - dla użytkowników SAP Business One.

Aktualnie intensywnie pracujemy nad aktualizacją i rozbudową (i tak już dużych) możliwości wszystkich naszych systemów. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie do sprzedaży modułu zarządzania personelem (HR) dla systemów R2płatnikPRO i R2płatnikSBO oraz uzupełnienie serii PRO o nasze pozostałe programy.

Opinie oraz rosnąca liczba aktywnych użytkowników upewniają nas, że nasze prace podążają we właściwym kierunku.

Zapraszamy również Państwa do współpracy!


Oferta:
Oferujemy:

ROZWIĄZANIA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM:
- R2płatnik - system płacowo-kadrowy
- R2fk - system finansowo-księgowy
- R2księga - Księga Przychodów i Rozchodów
- R2faktury - system obsługi sprzedaży
- R2środki - system do rozliczania środków trwałych
- R2przelew - program do ewidencjonowania, drukowania i eksportowania bankowych poleceń przelewów

ROZWIĄZANIA DLA ŚREDNICH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW:
- R2płatnikPRO - system płacowo-kadrowy
- R2środkiPRO - system do rozliczania środków trwałych

ROZWIĄZANIA DLA UŻYTKOWNIKÓW SAP BUSINESS ONE:
- R2płatnikSBO - system płacowo-kadrowy
- R2środkiSBO - system do rozliczania środków trwałych

Kontakt:
Miejscowość: Wrocław
Adres: ul. Jesionowa 23-25
Poczta: 50-504 Wrocław
Telefon: 71 377 12 00
Telefon kom.:
Fax: 71 377 12 05

Adres E-mail: marketing@reset2.pl

Adres WWW: http://www.reset2.pl


| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS