BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:1 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: wtorek, 17 września 2019 r. 260 dzień roku         imieniny obchodzą: Justyna, Narcyz, Franciszek

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Usługi


F.P.H.U. KliWenTech
F.P.H.U. KliWenTech jest firmą zajmującą się montażem klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji prowadząc jednocześnie usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej. Mając doświadczenie już od 2000 roku na rynku, firma posiada gruntowną wiedzę, praktykę i znajomość rynku.

więcej >>
Wejść: 3302


Faber Consulting sp z o.o.
Nasza firma Faber Consulting funkcjonuje na rynku dotacji unijnych już od czerwca 2000 roku.. W tym czasie udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie na polu pozyskiwania funduszy europejskich. Działamy na terenie całej Polski. Nasze biura w Toruniu, Warszawie, Gdyni, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Szczecinie i Krakowie zapewniają lokalną obecność we wszystkich regionach kraju. Naszym celem jest otwarcie biur regionalnych w każdym województwie. Nasza firma składa się z trzech działów: Rozwoju Regionalnego, Obsługi Przedsiębiorstw oraz Działu Rozwoju Zasobów Ludzkich. Podział ten sprawia, że w każdym dziale pracują specjaliści doskonale znający się na funduszach unijnych dla poszczególnych klientów: przedsiębiorców, instytucji rządowych i im podlegającym oraz na funduszach przeznaczonych na projekty szkoleniowe. Dynamicznie rozwijająca się centrala firmy mieszcząca się w dwóch biurach w Toruniu, sprawnie koordynuje pracę oddziałów w całej Polsce.

więcej >>
Wejść: 3097


Fabryka Idei Sp. z o.o.
Fabryka Idei – to profesjonalny i kreatywny zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie mediów i produkcji filmowej.

więcej >>
Wejść: 2084


fabrykawesel
limuzyny do ślubu wesel Lincoln Town car mercedes S Chrysler 300C filmowanie fotografia

więcej >>
Wejść: 1312


FACTORY INTERNET STYLE Przemysław Nowicki
Projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych.

więcej >>
Wejść: 1700


Faks-Foto. Zakład fotograficzny Częstochowa
Faks-Foto Kanawka jest firmą rodzinną.Istniejemy na rynku fotograficznym od 1985 roku.Fotografia od zawsze była naszą pasją, a celem dążenie do perfekcji. Stawiamy na najwyższą jakość! Pracujemy an najlepszym dostpępnym na rynku sprzęcie foto-video.

więcej >>
Wejść: 2425


Fantasia Catering
Fantasia Catering to wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel dzięki czemu klienci mile wspominają współpracę z naszym cateringiem i niejednokrotnie ponownie korzystają z naszego szerokiego wachlarza usług cateringowych.

więcej >>
Wejść: 2463


FASC Sp. z o.o. - biuro rachunkowe
FASC sp. z o.o z siedzibą w Suchym Dworze k. Gdyni, świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych od 2005 r. Jakość i bezpieczeństwo naszych usług gwarantują Certyfikaty Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenia OC.

więcej >>
Wejść: 1614


FCS-floor clean service
Firma profesjonalnie wykonuje powierzone prace w zakresie codziennego sprzątania i utrzymywania czystości wnętrz. Naszą wysoką jakoś wykonywanych usług zawdzięczamy sumiennemu personelowi, który w rzetelny i dokładny sposób dba o czystość Państwa obiektów.

więcej >>
Wejść: 1836


Feedback ID Polska
Kody kreskowe, terminale przenośne, tablety przemysłowe, komputery i oprogramowanie, sieci strukturalne, sieci radiowe, CRM, ERP, WMS, etykiety papierowe z podkładem klejowym, tabliczki znamionowe, TEM, Motorola, Datalogic, Intermec, Zebra, drukarki kodów kreskowych.

więcej >>
Wejść: 2188


FF Fracht Sp.z.o.o.
FF Fracht to firma działająca na rynku od 1992 roku.Oferta obejmuje usługi spedycyjne, transport krajowy i zagraniczny, zarówno drogowy jak i lotniczy oraz morski.

więcej >>
Wejść: 3319


FHPU Piotr Woźniak, Zakład Produkcji Łodzi oraz Internetowy Sklep Żeglarski
Zakład Produkcji Łodzi, sprzedaż, naprawa. Największy sklep żeglarski w wielkopolsce. Bogata oferta produktów, również wędkarskich.

więcej >>
Wejść: 3087


FHU PRO-ELTECH Damian Klimek
Jesteśmy firmą dostarczającą usługi instalacyjne, serwisowe i pomiarowe.

więcej >>
Wejść: 1679


FHU PROARTI
Usługi barmańskie, Dekoracje sal, Balony, Kompleksowa organizacja przyjęć weselnych

więcej >>
Wejść: 2147


FHU SATERNET
Przedmiotem działalności firmy FHU SATERNET jest koordynacja współpracy autoryzowanych partnerów firm zagranicznych i krajowych z odbiorcami specjalistycznych wyrobów i usług.

więcej >>
Wejść: 1594


FikFilm Przemysław Fik
Realizujemy programy TV, reklamy, teledyski oraz w zasadzie wszelkie formy filmowe, zarówno według własnych scenariuszy, jak i zgodnie ze scenariuszem klienta.

więcej >>
Wejść: 2407


Filemo - pracownia fotografii użytkowej
Pracownia fotografii użytkowej.

więcej >>
Wejść: 1879


Firma Mix Marcin Filusz
Usługi podnośnikiem koszowym, dźwigowe

więcej >>
Wejść: 1615


Firma cateringowa Kosciuszko
Firma cateringowa Kosciuszko to ponad 100-osobowa grupa profesjonalistów, która nieprzerwanie od 1995 roku realizuje zlecenia na terenie Polski, a takze obsluguje wieksze imprezy kateringowe na terenie Europy.

więcej >>
Wejść: 1848


Firma Handlowo-Usługowa SATERNET
Przedmiotem działalności firmy FHU SATERNET jest koordynacja współpracy autoryzowanych partnerów firm zagranicznych i krajowych z odbiorcami specjalistycznych wyrobów i usług.

więcej >>
Wejść: 1564

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS