BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:3 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: środa, 19 czerwca 2019 r. 170 dzień roku         imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Pozostałe branże


AKANT II
"Sale Bankietowe Akant" powstały z myślą o organizacji imprez bankietowych. Ich doskonała lokalizacja, wyjątkowy wystrój wnętrz, bogate doświadczenie gastronomiczne powodują, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta.

więcej >>
Wejść: 3299


Akcent Ośrodek Nauki Języków Obcych w Koninie
Kursy Językow Obcych - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański Ośrodek Egzaminacyjny TELC Program Leonardo - ortografia polska dla dzieci

więcej >>
Wejść: 3159


Alchemia Adventure Sp.z.o.o.
Wtedy kiedy marzy się Wam uczestnictwo w największych w Polsce targach off-roadowych na świeżym powietrzu z pewnością należy zawiązać współpracę z ich organizatorem.

więcej >>
Wejść: 1258


Alfa-Tech Stal Jakościowa
Firma Alfa-Tech ,zajmuje się sprzedażą stali wyższej jakości ,wyrobami trudno dostępnymi a także stalami rzadko produkowanymi lub wycofanymi z produkcji.

więcej >>
Wejść: 2881


Alkor Trade Sp. z o.o.
Spółka Alkor Trade jest firmą inwestycyjno-doradczą. Naszym obszarem działalności jest badanie rynku pod kątem inwestycji kapitałowych w sektorze małych i średnich firm. Inwestujemy szczególnie w te przedsiębiorstwa, które planują debiut na giełdzie (rynek alternatywny New Connect lub rynek regulowany GPW). Skupiamy się na zakupie udziałów w firmach będących poza rynkiem publicznym. W ramach lokowania kapitału przeprowadzamy inwestycje w obiecujące, perspektywiczne i rozwojowe spółki oraz takie, które posiadają „know-how” będący gwarantem sukcesu rynkowego. Współpracujemy z firmami, które starają się lub otrzymały dotacje z programów pomocowych UE (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Program Operacyjny Kapitał Ludzki). Chcemy w takich firmach brać udział w ich dofinansowaniu poprzez nabycie udziałów oraz przekazaniu niezbędnej wiedzy potrzebnej do intensywnego rozwoju.

więcej >>
Wejść: 2319


Almina Pracownia Kapeluszy
produkcja niepowtarzalnych kapeluszy

więcej >>
Wejść: 2003


Amigo Hotel
Amigo Hotel, oferuje noclegi, organizację imprez oraz konferencji.

więcej >>
Wejść: 1884


Ampoz Ł.Biedermann W. Błasiak S.J.
Proponujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Oferujemy zawory dekompresyjne, listwy wykończeniowe, alarmy człowiek w komorze , ogrzewanie podłogowe w komorach.

więcej >>
Wejść: 2520


Andrzejewski Jerzy - Usługi Stolarskie
Usługi Stolarskie Jerzy Andrzejewski, tel. 604 789 927 Stolarstwo: produkcja - montaż - naprawa. 12-letnie doświadczenie!!! *szafy z drzwiami suwanymi na wymiar (płyty laminowane Kronopol i Kronospan z szeroką gamą kolorów do wyboru oraz systemu aluminiowe Sevroll) *zabudowy wnęk; *meble kuchenne, pokojowe, biurowe; *komody, szafki, regały, itd.; *oraz inne prace stolarskie. Konkurencyjna cena i gwarancja zadowolenia !!! tel. 604-789-927 andrzejewski.jerzy@onet.pl ZAPRASZAM SERDECZNIE

więcej >>
Wejść: 2616


Angra-Kseromatic Sp. z o.o.
Angra-Kseromatic jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora IT. Doświadczenie ze sprzedażą i obsługą urządzeń biurowych, a także serwisem infrastruktury informatycznej zdobywamy nieprzerwanie już od 1991 roku.

więcej >>
Wejść: 1627


Aplauz
Agencja reklamowo-eventowa

więcej >>
Wejść: 1461


AQUA-AGRO PROJECT Przedsiębiorstwo Doradztwa Rolniczego
HODOWLE: ŚLIMAKI, RAKI, RYBY - PODEJMIJ WSPÓŁPRACĘ!

więcej >>
Wejść: 3649


ARCHICRAM
Jesteśmy najstarszą polską firmą w branży wyposażania aptek. Z naszej oferty mebli aptecznych skorzystało już 1300 aptek.

więcej >>
Wejść: 1951


ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU PIOTR DUBEC
Biuro projektowe

więcej >>
Wejść: 2333


Armako
Hurtownia Odzieży Używanej. Import z Wysp Brytyjskich.

więcej >>
Wejść: 2703


ArSaN Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
Profesjonalne Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami. Kompleksowa obsługa Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Warszawy i okolic. Wysoka jakość obsługi i konkurencyjne ceny!

więcej >>
Wejść: 2215


ArtDan - Rozkręcamy imprezy.pl
Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych i spotkań integracyjnych. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które uatrakcyjnią zarówno eleganckie kolacje, jak i pikniki organizowane przez naszych klientów.

więcej >>
Wejść: 2382


Atlantic Polska Sp. z o.o.
Atlantic Groupe to francuska firma o międzynarodowym zasięgu produkująca urządzenia do ogrzewania wody i powietrza. Powstała w 1968 r., zatrudnia 3 000 pracowników. Warto zaznaczyć, że 21 % elektryczności używanej przez fabryki Atlantic pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

więcej >>
Wejść: 2492


Badania ankietowe online - NET-ANKIETY.PL
WWW.NET-ANKIETY.PL to system online do realizacji badań internetowych. Pozwala w prosty sposób tworzyć ankiety internetowe i analizować zebrane wyniki.

więcej >>
Wejść: 3533


Bajam
Konfekcja dla przemysłu

więcej >>
Wejść: 3514

strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS